www.sudzibas.lv Nakts klubs Pulkvedimneviens neraksta Aizvainojoša attieksme no darbiniekiem

Nakts klubs Pulkvedimneviens neraksta - Aizvainojoša attieksme no darbiniekiem

Naktskluba apsardzes darbinieki, strādā bez apsardzes sertifikātiem un nav speciāli apmācīti, kā arī bieži darba vietā atrodas lietojuši narkotiskās vielas, kā rezultātā nevar pienācīgi izpildīt savus darba pienākumus un aizvaino kluba apmeklētājus.

A Anonims 02.02.2011

Pierādi!

N Nora! 02.02.2011

I kakogo eto tam tam obideli!?

K Kātad. 02.02.2011

Cik neesmu bijis minētajā klubā apsardze uzdevuma augstumos! Pieklājīgi, nopietni, kamēr tauta nemeklē problēmas, tikmēr viss ir kārtībā. Esmu gājis pilnīgā autā ārā pīpēt, nekādas pretenzijas no apsargu puses, tikai pārbauda vai ir zīmogs uz rokas. Nav ko bojāt vienam no normālākajiem klubiem reputāciju! Autor-kauns!

Q QWE 02.02.2011

Faktus galdā. Pretējā gadījumā, kā teica viens zināms deputāts: AIZVER MUTI!

M maris 02.02.2011

Nevajag vazaaties pa visaadiem borgeliem, tad nebuus probleemu.

2 2424 02.02.2011

Nu, nezinu.. biju tur vairākas reizes un nekad nebija problēmas ar apsardze.

Z Zinaida 02.02.2011

Ruji pro4j ot Polkana!Oni na6a kri6a!

E Eseseseseseseses 02.02.2011

Kaadi sertifikaati apsardzes darbiniekam ir nepieciesami?! Apsardzee straadaajosajam ir nepieciesama zinaama fiziskaa sagatavotiiba, apjeega par pieklaajiibas normaam un par visu vairaak - veselais sapraats un speeja risinaat konfliktsituaacijas mieriigaa (ne agresiivaa) veidaa...kursos, kur sanjem sertifikaatu, to neiemaaciis..

B Beril 04.02.2011

Visiem apsardzes darbiniekiem vajag sertifikātu, vienalga vai strādā Maximā, Fēniksā vai kādā klubā. Maksā apmēram 80Ls. Ar ''būdu'' vien nepietiek.

M martins 04.02.2011

nu nezin. es tur kema reiz biju un viena pazistama padauza ar 2 nigeriem njemas, tad nu pateicu, ko domaju par vinju un tiem nigeriem un ko taisos ar vinjiem izdarit. apsargi mani atri un klusi ara izveda.
ja atrod itstos vardus, tad pat sakarsusus pratus viegli var nomierinat, un nav nepieciesami ne apvainojumi, ne draudi.
ta ka apsargi malaci, jo, zinot sevi dzeruma.. nu tur vareja pamatiga klape sanakt..

K khe 07.03.2011

narkotisko vielu iespaidaa? :D peec kaa tu to nosaki?
nerunaa to, par ko neko nezini. tagad visaas lapaas meegjini bojaat Pulciitim reputaaciju, bet droshi vien pati biji vainiiga ar savu alkohola iespaidoto uzvediibu. ja nemaaki uzvesties, nedzer. un domaa liidzi, ko runaa.

E Elīna 30.08.2011

Pulkvedī vienmēr apsargi ir pieklājīgi un reibuma stavoklī viņi tiešam nav redzēti.