www.sudzibas.lv My Fitness Slikts serviss

My fitness - Slikts serviss

Myfitness misija ir iedvesmot, motivēt un atbalstīt cilvēkus, kas vēlas savu ikdienu padarīt aktīvāku un veselīgāku ar regulāru treniņu un kustību palīdzību.

Interesants teikums, neko viņi nespēj motivēt, vienu dienu biju izlēmis, ka ir jāsāk sportot no rītiem, ka tas nāks par labu veselībai, un vispār ir forši no rītiem agrāk pamosties un nodarboties ar sportu, izmēģināju myfitness izmēģinājumu reizi, viss iepatikās, prasīja dokumentu, parādīju autovadītāju tiesības, viss labi, ejam iekšā. Tajā pašā dienā, vakarā, nolēmu arī nopirkt abonomentu, un sākt jau ar nākamo dienu doties pie viņiem, aizbraucu no rīta (5km no mājām) vienkārsi tuvu darbam ir, domāju iešu atkal forši pasportot, un nē. Rezultāta, man ieej sporta zālē aizliegta, jo neesmu paņēmis pasi vai id karti, lai parakstītu dokumentu, centos sarunāt, ka iespējams var ar autovadītāju tiesībām un pases kopiju kas man bija telefonā, kategorisks nē, es saku, bet es par šo dienu jau esmu samaksājis naudu, un abonoments sākās ar šodienu, varbūt es nākamreiz varu atnest pasi, nauda ir samaksāta un sportot gribās. Redz, uzņēmumu politika neļāuj, saku lai atgriež naudu tad, nē, mēs naudu arī neatgriežam. Foršs serviss, biju pirms tam f1 fitnesa centrā, nekādu līgumu, nekādu problēmu, atnāca samaksā, dabū kartiņu un izmanto sporta zāli laimīgs.

Šajā gadījumu, bija nepatīkami, un nācās vien iet uz darbu, nepasportojot, nepatīkama pieredze, un nepatīk, ka cilvēks nenāk pretī, es domāju, ka varēja tomēr ielaist mani, pārbaudot autovadītāju tiesības, ka tiešām abonements ir nopirkts, bet parakstīt jau nākamreiz, kad būtu paņēmis pasi līdzi. Līdz ar to, abonementu atceļšu, un neiesaku myfitness. Rūgta pieredzi.

M muexstszy 02.08.2019

Es kaut ko teicu par to, ka tiesībām ir jābūt personu apliecinošam dokumentam? Un nesalīdzini tagad skolēnu apliečību ar ielīmētu foto, un autovadītāju tiesības ar ielīmētu foto, uz priekšu. Es uzrakstīju, ka likums iestādei neliedz pašai izvērtēt, kāda veida dokumentus tā pieprasa personas identitātes pārbaudīšanai.

Es runāju par A, un tu man te sūti B likumus.

Izmantojot autovadītāju tiesības, iestāde var noteikt manu identitāti.

B bubabuba 30.06.2020

Vai lidojot ārpus valsts, kur bez pase vai id nu nekādi, arī teiksiet, ka atnesīset citu reizi?