www.sudzibas.lv My Fitness Maksa par sporta zāles neizmantošanu

My fitness - Maksa par sporta zāles neizmantošanu

Cienījamie MyFitness potenciālie klienti!

Esiet modri- ja izvēlēsieties sporta zāli "MyFitness" (Rīgā ir 5 šādi klubi),
kārtīgi pārdomājiet savlaicīgi, vai apmeklēsiet sporta zāli regulāri,
jo gadījumā, ja vēlēsieties pārtraukt abonementa darbību mēneša 15.datumā vai pēc tā,
tad dabūsiet maksāt vēl vesela mēneša maksu uz priekšu saskaņā ar Līguma nosacījumiem.

I

D Dontkillmyvibe 13.07.2016

Par ko sūdzība? Par to, ka apnika iet uz sporta zāli vai par to, ka paraksti līgumus nelasot?

I Iveta Reda 13.07.2016

Un tad,kad izlem izlasit visu ligumu no A - Z, tad uz Tevi skatas platam acim...:)

M Martinsd 13.07.2016

Līgumi ir ļoti negodīgi, nezinu kāpēc nav pieslēdzies PTAC.
Zāles ļoti sliktas - nav brīvo svaru, izveidojas milzīgas rindas. Instruktori tusē savā starpā, nekādu uzmanību nepievērš tam looserim indietim, kas taisa pietupienus ar stieni tā ka diska trūce ir 3 treniņu jautājums.
Īpaši slikti palika, pēc tam kad uzņēmumu nopirka igauņi. Gan šampūns vairs nav trauciņos gan uzlikuši barjeru kur iekšā jāiet kā metro - ar kartiņu.
Un protams - līguma pārtruakšana par maksu, kas ir vnk murgs.
Diemžēl viņiem ir ērtas atrašanās vietas un diez vai viņi paliks bez klientiem. Lielākā daļa mīkstmiešu sakodīs zobus un staigās vien.
Es vienārši pateicu palieciet d*st un aizgāju.

A andra@ 25.07.2016

Tas ir visos myfitess sporta klubos, standarta līguma nosacījumi!

L Līga 28.07.2016

Līguma pārtraukšana nav par maksu. Tas, ka netiek izlasīts līgums ir paša atbildība. Jebkuram pakalpojuma sniedzējam ir izstrādāti noteikumi, kurus, parakstot līgumu, pakalpojuma sañēmējs apñemas ievērot. Diez, vai, piemēram, atsakoties no televīzijas pakalpojumiem, tā Tev tiek atslēgta tajā pašā dienā?

M MārisMārisMāris 07.03.2023

Nevienā citā sporta klubā nav tik krāpnieciski sastādīts līgums. Palasiet citas atsauksmes šinī pašā lapā!
Arī es samaksāju par pusotru mēnesi "par skaistām acīm" un turpmāk iešu šim kantorim ar līkumu. Kaut vai principa pēc.