www.sudzibas.lv Muz Pro Nepilda pasūtijumus

Muzpro.lv - Nepilda pasūtijumus

Laikam jau visur ir aktuāls šis jautājums pasūtam preci tiek nolikti termiņi,bet nekā!Veicu pirmo pasūtījumu nolika termiņu teica atzvanīs bet nekā.Biju veikalā noklausījos ko stāsta jaunieši nu kuram gan negadās,ka kolēģis kaut ko sajauc :)atsaucu pasūtījumu jo vajadzīgo preci dabūju citur.Izrunājamies un pasūtīju nākamo preci ar norunu ka atzvanīs un precizēs piegādes laiku,gaidu dienu gaidu otru dienu zvana !Nu forši pastāsta ka tā prece ir ilgāk jāgaida un nav tik laba kā cita prece kura ir nedaudz dārgāka un nebūs ilgi jāgaida,bet nu labi ņemšu dārgāku nebūs ilgi jāgaida.Norunājām piegādes laiku un pajautājot vai braukt norunātajā laikā pēc preces jauneklis teica kad prece būs atvesta noteikti pazvanīs.Protams gaidu norunātajā dienā zvana nav,gaidu otru dienu zvana nav,zvanu pats un atkal stāsts ir tas pats kolēģis kaut ko sajaucis gaidiet prece būs pēc četrām dienām!Spriediet paši par pasūtīšanu šajā firmā!Lai gan veikalā esošās mantas var nopirkt bez problēmām un arī pārdevēji ir laipni un atsaucīgi.Nezinu kas notiks ja kāda prece būs jāatgriež pa garantiju.

T termo 19.10.2018

Jā, tā diemžēl notiek. Tad ātrāk sagaidīsi kaut no amazon.de, nekā no Latvijas veikala.