www.sudzibas.lv Mūsu riepas Pasūtīju riepas, bet nav ne riepu, ne naudas.

Mūsu riepas - Pasūtīju riepas, bet nav ne riepu, ne naudas.

2019. Gada 8. Maijā es interneta vietnē www.musuriepas.lv veicu pasūtījumu. Pasūtīju automašīnas vasaras riepas. 2019. Gada 9. Maijā telefoniski sazinoties ar sia “kemmi”, uzņēmuma pārstāvis solīja riepas piegādāt pēc trim dienām. Mani apmierināja piegādes termiņš, tāpēc vienojāmies par darījumu. SIA “Kemmi” 2019. Gada 9. Maijā man atsūtīja avansa rēķinu uz manu pasūtījumā norādīto e-pasta adresi. Rēķina apmaksu veicu uzreiz 2019. Gada 9. Maijā. Pēc četrām dienām es zvanīju un prasīju, kas notiek ar pasūtījumu, uz ko saņēmu atbildi, ka viņi ir noslogoti un prece būs pēc dažām dienām, taču prece tā arī netika saņemta. Divu nedēļu garumā es mēģināju viņus sazvanīt, kas nebija tik vienkārši, jo uzņēmums uz maniem zvaniem neatbildēja. Kādā no zvanīšanas reizēm man paveicās un uz manu zvanu atbildēja. Sarunas laikā ar uzņēmuma pārstāvi vienojāmies, ka pasūtījums tiek atcelts un viņi man atgriezīs naudu. Turpmāk mēģināju uzņēmumu sazvanīt, lai noskaidrotu, kāpēc nav atmaksāta un kad tiks atmaksāta nauda. Vēl vienu reizi man izdevās viņus sazvanīt, kur sarunas laikā viņi aizbildinājās ar aizņemtību un solīja naudu atgriezt nākošajā dienā, taču nauda nav saņemta un uzņēmums uz maniem zvaniem neatbild.

20.08.2019

Life_is_life 16.10.2019