www.sudzibas.lv Mustangs Autoskola naudas sūcēji gnīdas

Mustangs Autoskola - naudas sūcēji gnīdas

Ja kāds domā kārtot tiesības, nevienam neiesaku izvēlēties Mustangs. Neuzķerities uz to, ka lētas cenas. Nobrauksiet 14 obligātās, bet instruktori jums braukšanas karti neparakstīs, ja uzskatīs ka neesat apguvis pilnībā braukšanas iemaņas. Ja labi zinat Rīgu, iespējams ka izdodās, bet tiem kas no nulles, neiesaku - nobrauksiet 30-40 braukšanas stundas, un paliksiet ar garu degunu un vējā izmestu naudu - par kuru var normālu autiņu tgd pat dabūt.
Ir tādi laiki pienākuši, ka viņi mēģinās jūs turēt līdz pēdējam, aizbildinoties ar autoskolas reitingu. Bet nebūsim naivi. Nauda ir viss kas to nosaka. Tas tagad tā ir normāli. Bet jūs painteresējaties par citām, labākām iespējām. To visu es no savas pieredzes. Un es labi braucu.

I

B barbara 27.04.2010

Neesmu Mustanga piekritēja, tomēr jāatzīst, ja cilvēks brauc no nulles, tad tas ir normāli, ja viņš nobrauc 25-30 stundas apmācībā. Protams, ir instruktori, kuri nodarbojas ar naudas sūknēšanu un kursantu marinēšanu, bet tagad nav tie laiki, lai tā varētu atļauties darīt, pretējā gadījumā instruktors zina, ka slava izplatās ātri un neviens pie viņa mācīties vairs nenāks. Ja ir šaubas par to, vai no Jums netiek sūknēta nauda, CSDD var pieteikties uz izmēģinājuma eksāmenu. Ja noliksiet, tad būs pierādījums pret instruktoru, ja ne - tad instruktoram būs izrādījusies taisnība ;)

Kļūdains ir kursantu pieņēmums, ka pēc nobrauktām 14 stundām instruktoram karte ir jāparaksta!!! Karti instruktors ir tiesīgs parakstīt tikai tad, kad esiet gatavi CSDD braukšanas eksāmenam. 14 stundas ir MINIMĀLAIS, kas jāizpilda un maz ir tādu, kuriem tas izdodas tik īsā laikā.

I Igors 27.04.2010

Macijos no 0 un nobraucu labi ja 8 stundas... Instruktors pats teica ka pie vina man nav ko darit un aizsutija uz eksamenu, kuru ari nokartoju ar pirmo, ta ka viss ir atkarigs no ta ka tu macies un no ta ka instruktors maca.

B barbara 29.04.2010

Protams, ka ir arī tādi, kuri var tikt cauri arī ar 8 stundām, īpaši tad, ja iepriekš visu mūžu braucis bez tiesībām. Instruktoram atliek iemācīt braukt kā nepieciešams eksāmenā un tas arī viss. Igoram ir taisnība, daudz kas atkarīgs no paša kursanta spējas mācīties un protams, arī instruktora pedagoģiskajām spējām.

I ivars 04.05.2010

ZOG ZOG UN KĀ VEL PATS IZBAUDIJU...TAS TAK PILSONI NORMĀLI PIE MUMS...:))))))))))))))
NABAGA SIEVIETES TĀS VISPĀR APJĀJ JEBAL...:))))

A Ainars 15.05.2010

Te ir arī labi komentāri? Tak paši Mustangieši raksta - ķer muļķus. Klausiet ko jums saka cilvēki no dzīves. Neejiet uz to sūdu bedri, es jums 100% garantēju ka velti izmetīsies naudu un laiku vējā. Te nav nekāda konkurence, cīņa starp autoskolām, bet normāli cilvēki tomēr vēl viens otram labu. Ja gribat mācīties braukt no nulles, Mustangs tam neder. Viņiem nav kārtīgu teorijas pasniedzēju un nav instruktori, kas nebūtu ieinteresēti nokāst vairāk piķi. Tie nav skolotāji - tās ir pilnīgas nulles. Es paredzu ka drīz tā firma mainīs nosaukumu, bet sūds paliks sūds.

+ Neejiet pie instruktora - Aivara Babras. Tas tipiņš neprot runāt latviski, sten, pūš un elš, un pašam nav izpratnes par braukšanas tehniku, tāpēc arī neko lāgā nevar iemācīt. Mācībniekiem nav jākaunās ka viņi nezin - tāpēc ir skolotāji. Bet šitais tārps ir nulle, tāpat kā visi pārējie Mustangā.

I Inga 18.06.2010

par pasniedzejiem nepiekritu.Macijos Mustanga, pasniedzeja Aija Rudzite ir vienkarsi super, teoriju noliku ar pirmo reizi.Par instruktoriem laikam jums taisniba!

L Laura 23.07.2010

Es arī mācījos pie Aijas Rudzītes, , tiešām lieliska pasniedzēja, , spēja paskaidrot visus manus grūtos jautājumus, , noliku teoriju ar 0 kļūdām..un instruktors Normunds arī labi māca un prot arī kopā pasmieties..Pie Aivara Babras jāiet cilvēkiem, kuriem nav problēmu ar krievu valodu.

A a'buu 21.08.2010

teorijas pasniedzeji mustanga ir super bet instruktori... ar 30%-60% reitingu, nevaru tikt uz eksāmenuu normali...

N n 28.08.2010

pagaidām mācos teoriju, tiesa tas man jau 2. piegājiens (1. 2005 gada bija autoskolā, kuras nosaukumu pat neatceros) tagad teoriju māca Vladimirs laikam Dankevičs krievu valodā, māca labi un jautri, par braukšanu esmu pārlicināts ka tikšu 14 stundās cauri, nu bet redzēsim...došu atbildi vēlāk

M Marta 11.09.2010

nesen iestājos mustangā, man jāizvēlās instroktors. vai tiešām mustangā nau neviena normālā?

M M&m's 13.09.2010

Es mācījos Mustangā, tiesa gan no 0, bet kopumā pēc +-50 stundām tikai palaida pie skolas eksāmena, ko nokārtoju. Arī CSDD ar pirmo. Praktiski instruktors vismaz 20 liekas stundas novilka. Reizēm pat bija jādod uz rokas nauda, ja, piemēram, iepriekšējā vakarā uz nākamo dienu atbrīvojas laiks, bet mustangs pats jau vairs nestr''adā. Jāzvana instruktoram un jārunā laiks, nauda uz rokas.

Par braukšanu ja maksā Mustanga kasē, tad viņi nedod čekus. Parādīju viņu kvītis VID darbiniekam, tas nosmējās, jo sērijas numuri uz kvītīm ir nederīgi. Tas ir apmēram tas pats kas uz lapas ar roku uzrakstīt cik naudas kursants iedevis. Tīrais ļevaks. Bieži naudu iebāž somiņā zem galda, nevis kses aparātā.