Mustangs Autoskola - Krāšāna

Mustangs autoskola nodarbojas ar krāpšanu. Braušanas eksaminatore Nadežda Mālere ir nekompetenta un neobjektīva. Braukšanas eksāmenu esmu kārtojis 4 reizes pēc tam, kad aptuveni 30 braukšanas nodarbības biju aizvadījis ar instruktoru. Pirmkārt, eksaminatore pamatā runa tikai krieviski un ļoti strauji maina attieksmi ja braucējs nesaprot krievu valodu. Otrkārt, es 4 braukšanas eksāmenu laikā neesmu redzēji, ka kāds būtu eksāmenu nokārtojis. Treškārt, viņa neobjektīvi vērtē eksāmenu, jo atkārtoti esmu izkritis par kļūdām, kuras vai nu neesmu pieļāvis vai vispār nemaz nav ceļu satiksmes noteikumos. Pieļauju, ka noteikti neesmu vienīgais, kurš jūtās kā apkrāpts, jo kaut gan pēc instruktora un citu paziņu (tajā skaitā CSDD instruktora) domām braucu labi, tāpat nonākot pie Nadeždas eksāmenā tieku uzstaisīts kā cilvēks, kurš vispār nav vadījis mašīnu. Bieži tiek aizrādīts par absurdam kļūdām, kuras tiek izvilktas no tukša gaisa. Lielākoties viņas uzskaitītās kļūdas pat nav atrodamas ceļu satiksmes noteikumos.

04.01.2019

Atbilde no Mustangs Autoskola Support Pārstāvja atbilde 07.01.2019

Godājamais Jāni O!

Uzskatām par svarīgu izskaidrot, ka braukšanas eksāmena process notiek pēc reglamenta un instruktoram nav iemesla izdomāt jaunus kritērijus. Braukšanas eksāmena procesā instruktors vērtē, braukšanas prasmes, ceļu satiksmes noteikumu ievērošanu-zināšanu, ņemot vērā braukšanas eksāmena protokola kritērijus, tieši tā, kā tas notiks Valsts eksāmenā.

Ja kursants pieļauj kļūdas, Bīstamas, vidēji smagas, vai sistemātiski nenozīmīgas, tad, kļūdas kursantam vienmēr tiek izskaidrotas un fiksētas braukšanas protokolā.
Visi autoskolas braukšnas instruktori un inspektori ir ļoti noslogoti un viņi nav nekādā veidā ieinteresēti lai kursants vairākas reizes kārtotu braukšanas eksāmenu.
Mums nav iemesla neuzticēties saviem eksāmenu pieņēmējiem, jo esam pārliecināti par viņu kompitenci un kvalifikāciju, un šī ir pirmā sūdzība par Nadeždu Māleri vairāk kā 10 gadu laikā.

Ir situācijas, kad kursanta braukšnas kvalitāte ir sliktāka kā apmācības procesā, jo braukšanas eksāmenā ir lielāks uztraukums, bet tas nevar būt par iemeslu, lai neņemtu vērā pieļautās kļūdas. Braukšanas eksāmena laikā, instruktora pienākums ir vērtēt kursanta iemaņas, neskatoties uz apstākļiem.
Mūs pārsteidz komentārs par Nadeždas sarunu valodu, jo latviešu valoda ir viņas dzimtā valoda.

Kā risinājumu, mēs Jums piedāvājam, bezmaksas pārkārtot braukšanas eksāmenu pie autoskolas direktora, Jums uzticamas personas klātienē. Tas nozīmē, ka Jūs nākat uz eksāmenu ar cilvēku, kuram ir atbilstošas kategorijas vadītāja apliecība un braukšanas pieredze, kā arī iemaņas, kurām Jūs uzticaties.

Tuvākajā laikā autoskolas direktors telefoniski sazināsies ar Jums, lai saskaņotu eksāmena datumu un laiku.

J

S Sudsibaaaaaaaa 06.01.2019

Iemācies braukt, un tad liec eksāmenu, ja paskatīsies uz ielām tad brinisimies kāpēc viņiem vispār ir tiesības lielai daļai

A Alex2266 25.04.2019

Nepiekritīšu! Drīzāk, ka autors pats neprot braukt. Ļoti laba eksaminatore! Protams pirmo reizi izgāzos, taču pats arī sapratu kur un kādas kļūdas pieļāvu, pirms viņa paskaidroja kur un kā esmu nokļūdījies, taču otru reizi bija viss ok un ieskaiti nokārtoju!

J John Doe 17.01.2020
krāpšna

Naf to skolu! pagājis vairāk kā gads- iztērēti 1175 eiro(braukšanā vien) un tiesību kā nav tā ar nebūs... vēl CSDD teorīju jāpārliek, jo gads cauri... Jebkur tik ne MUSTANGĀ! Krāpnieki.

S Sudzibas.lv Admin 26.09.2020

E Estere12345 11.02.2020

Varu piekrist, ļoti nepatīkama persona.Nievājoša, izsmejoša atieksme, pret apmācāmo. Būtu zinājusi, ka mācību beigās būs jāsaskaras ar šo personu, būtu izvēlējusies citu autoskolu.

S Skoir 31.08.2020

Sūdzība pamatota. Eksaminatore izvēlās braukšanas maršrutus pēc savas velmes. Ja nepatīk tas, kurš liek eksmenu, nu tad lai veicās, jo noteikti atradīs vietas kur iegāst un šo es varu pamatot pēc viņas paša teiktā. Attieksme arī mainās, ja tas, kurš kārto eksāmenu runā Latviski. Kopsummā braukšanas eksāmenu pataisa par nepatīkamu pieredzi, jo csdd attieksme pret autovadītāju tiesību kārtotājiem ir daudz labāka!

S saintific86 09.12.2021

ja kāds šobrīd meklē autoskolu - MUSTANG nav jūsu izvēle. 99% sūdzību pamatotai un atbilst reālai situācijai.

O Oskars Barševskis 08.10.2020

Pilnigi piekritu visa ta Mustangs autoskola nagu mauceeji!
Iztereti paari pa 1000eiro un tiesibu nau un izksataas ka nebuus veel pasi izdzesusi no sistemas vienkarsi cauuuu!

A apple4554 20.10.2020

Es arī ar 1.reizi nenoliku pie N.Māleres, varu uzreiz pateikt, ka noskanojuma cilvēks likās, pirmajā reizē bija tāda sajūta, ka vairs nekad nesēdīšos pie stūres pēc viñas komentāriem, loti pazemoja mani,pat izrāva no rokām stūri, bet ar otro reizi,gāju ar sakostiem zobiem un man bija tāds, ai pofig, kā būs tā būs,bet biju uzmanīgāks, skatījos visas zīmes un viss bija ok. Galvenais nerunājiet viñai pretim un iemācieties zīmes, un braukt. Ja būsiet pārliecināti, nekas slikts nenotiks. Man jau drīz būs gads, kā tiesības kabatā. Tomēr tā ir celju drošība, un varbūt tā dresūra ir nepieciešama lai cilvēks māk ieklauties satiksmē, būt adekvāts uz cela.

G Gulbenietis 09.12.2021

Otrā puse teksta tev apple ir ļoti sakarīga. Pirmā puse ir atrunas tiem, kas vēl nemāk braukt. Kad esi pārliecināts par savām spējām jeb kur dzīvē, tev neviens nevar diži patraucēt. Kad gribi nobraukt alni, jo šis no ceļa laiza nost sāli, tad instruktoram var sanākt paraut stūri :D.