Mustangs Autoskola - Instruktors

Tātad, beidzot esmu izgājis teorijas kursus. Domāju, baigi forši. Atliek vēl braukšanas iziet :d Un te, kā nebijis, mans "nabaga" instruktors neierodas. Gaidīju šamējo 30 min. Viņš nav. Nu labi, kam negadās neierasties darbā :d, aizgāju pie sekretāres, pastāstīju situāciju un viņa mani pārakstīja uz citu datumu. :d Nākamajā reizē ierodos uz norunāto braukšanu. Un notika brīnums :d, viņs atkal nebija. Zvanu šim, bet nē, telefons izslēgts :d nu labi. Eju pie sekretāres, dusmīgs. Šī pāraksta mani atkal uz citu dienu :d es saku, nu kamon, cik tā ilgi es stāvēšu ceļa malā un vērošu mašīnas. Viņa man saka, ka neko nevarot citu izdarīt. Ammm vai tad tāda darbinieku atlaišana nav iespējama? :d Nu katrā ziņā tiesības laikam vēl likšu 20 gadus. :d Bet nē ja nākamajā reizē nebūs, tad pats atlaidīšu visu to iestādi :d, uz aizsauli aizsūtīšu. Bet jā, labāk jau pakrājiet naudiņu un ejiet citā autoskolā. Neuzķerieties uz tām atlaidēm. Sākumā jau forši, bet kad saproti, ka jēga no atlaidēm nebija, tad vairs nav patīkami. Un jā, mustang, man vemti no tevis gribas, un ei tak tu dir... Ar visām savām atlaidēm.

I

T Tilan 01.01.2013

Tev ir tiesības pieteikt citu instruktoru, jo Tu maksa naudu par instruktoru, nevis viņa. Saki, ka vēlies citu instruktoru un Tev ir vienalga.

I ingars1994 01.01.2013

Tur jau tā lieta, ka šamējā saka, ka ir divi instruktori tikai :D

Un ka viņa tā nevarot.

Nē nu esmu noskaņots uz strīdu. :D

Un rīt ja šamējā taisīsies atkal man smadzenes čakarēt, viens zvans, beztabu un redzēsit mani TV

I ingаrs1994 02.01.2013

Jā un vēl noģērbšos pliks un skraidīšu pa pilsētu skaļi bļaudams! :D

Y YoYo 03.01.2013

Nu nestreso tik ļoti... gan jau tiksi pie vadītāja apliecības piedevām jaunā parauga :DDD

S Stripasunpunktini 10.03.2014

Nekad nevienam neieteiktu mācīties pie instruktora Helmuta Zasa (Mustang autoskola, auto numurs FU-8440)! Vienaldzīgāku un nekrietnāku cilvēku droši vien, ka atrast būtu grūti. Mācoties pie viņa braukt, rēķinieties, ka viņš jums neparakstīs grāmatiņu, kamēr nebūs no Jums izspiedis visu naudu un kamēr Jums nebūs radusies vēlme pamest tiesību likšanu un 40 akadēmiskās stundas viņa izpratnē ir tikai sākums labai peļņai. Atnācu pie viņa ar jau nobrauktām 20 1, 5h braukšanām un regulāri braukāju privāti, bet viņš vienmēr uzsvēra, ka svarīgs ir tikai viņa subjektīvais viedoklis un nekādi citi apstākļi neietekmēs viņa paraksta došanu. Komunikācija ar viņu vienmēr bija ļoti nepatīkama – uz sveicienu atbild nelabprāt, sēž treniņbiksēs vienaldzīgs blakus, neko ne stāsta, ne rāda eksāmenam nepieciešamās vienkārši, pārsvarā viņa pakalpojumos ietilpst vienaldzība, nespēja paskaidrot, kas tieši vēl ir tas pie kā jāpiestrādā un līdz pat tādam absurdam, kā jaunu noteikumu izdomāšana, lai pierādītu, ka eksāmenu nolikt Tu noteikti nevarēsi. Pilnīgi regulāri nodarbības tika atceltas, 3 reizes pat iepriekš nebrīdinot – aizbrauc uz Pārdaugavu, zvani viņam un viņa atbilde „Šodien nodarbība nebūs, es tak sūtīju sms”, dīvaini, ka viņš ir vienīgais, no kā sms mistēriski nevarēju saņemt. Arī sarunāt ar viņu nav iespējams neko, piemēram, tagad saraujam un nedēļu no vietas braucam un beigās eju uz eksāmenu – no 4 nodarbībām atcēla 2 un vienu nokavēja 45 minūtes (cik veiksmīgi, ka tieši par šo nodarbību es biju jau samaksājusi iepriekšējā dienā, jo viņam nebija ko izdot). Jauki arī, ka pēc šīs nedēļas atkal nebija iespējams parakstīts grāmatiņu „jo neesam sen braukuši”. Helmuts Zass arī katras nodarbības sākumu 15 minūtes kā minimums stāv ar saviem instruktoru draugaļām netālu no mašīnas, pļāpā un tad kāpj mašīnā ar tekstu – „Nu brauca!!” it kā es šo procesu kaut kā būtu aizkavējusi. Divas reizes viņš ņēma manu grāmatiņu, lai parakstītu un beigās pārdomāja, testa eksāmens, ko liku tikai tāpēc, lai pierādītu, ka eksāmenu varu nolikt, pēc viņa vārdiem neko nenozīmē un svarīgs ir TIKAI viņa subjektīvais viedoklis. Aiztaupiet sev vilšanos un nenormālus naudas izdevumus un nebrauciet pie Helmuta Zasa! Aizgāju prom no Mustanga pie citas autoskolas un cita instruktora un parakstu saņēmu jau pēc trešās braukšanas un ar pirmo reizi noliku tiesības!

I Instruktoru kolektivs 25.09.2014

ANCE SŪNA pers.kods: 081288-xxxxx, Dzīves vieta: Rīga.

Beidz lūdzu izlikties par citu personu un publicēt nepatiesu informāciju portālos (publikāciju datums: 10.03.14.) ar segvārdiem: Diāna Jaunalksne, Diāna122, Stripasunpunktini, u.c.