Mustangs Autoskola - Attieksme

Neizvēlaties Mustang autoskolu!
Bija reklāma uzķēros! 100€ dāvanu karte braukšanām! Domāju ok! Iešu Mācīties! Teorija bija ok. Teoriju noliku ar pirmo!
Braukšanas! Tās izvērtā ļoti liela murgā, gada garumā! Paņēmu instruktoru(vīrieti), Izbraucām kādas 10 reizes(100€ dāvanu karte un 100€ manējie), secināju ka mums nesader, tā sakot rakstura nesaderība, kavēja katru reizi sākšanu un atrāk beidza nodarbību! Nu nekas, ja nav ar pirmo būs ar otro! Tā vismaz es domāju! Paņēmu no Mustanga sievieti! Sieviete sievieti taču saprot! Bet sievietēm patīk daudz runāt, tā nu runāja par savu dzīvi, aprunāja citus kursantus(droši vien par mani citiem stāstīja, NOŽĒLOJAMI). Prasīja priekšapmaksu par 10 reizēm uz priekšu! tie ir 200€ uz reiz! Tā nu 3 reizes kopā jau 600€+100€ no pirmā kopā 700€! Un tā gaidīšana mēnesi pat pusotru! Ievilkās gada garumā! Kad jautāju kad varēšu doties uz eksāmenu tad atbilde bija ''Tu vēl neesi gatava''! Vēl vismaz 10 reizes(Savā galvā domāju, ka nemaz tik slikti nebraucu). Mans pacietības mērs bija pilns!!!!
Zvanīju uz Mustangs ofisu, jautāju vai es varu mainīt instruktoru uz citu, bet no citas autoskolas, uz ko man atbildēja ''JĀ''. Pārjautāju, vai man tiks parakstīta braukšanas karti, lai palaistu uz eksāmenu! Atbildēja ka jā, ka problēmas nebūšot, jo obligātas braukšanas Mustangā ir izietas! Tā nu paņēmu citu instruktoru no citas autoskolas. izbraucu trīs reizes un man pateica ka varu iet uz CSDD, likt eksāmenu!
Paņēmu braukšanas karti, kura no instruktora puses bija aizpildīta, devos uz Mustang ofisu, jo vajadzēja zīmogu! Man atmeta braukšanas karti atpakaļ, un teica ka neliks zīmogu, jo ir cits instruktors. Kāda velna pēc!!!! Kad zvanīju vis bija ok, a tagad! Bļinnnnn.. tādas dusmas, līdz asarām. Paldies manam instruktoram, kas nokārtoja visu caur ''savu skolu'' Presto. Eksāmenu noliku ar pirmo! Un nevajadzēja nekādas 10 reizes!

P.S Mīļie cilvēki, neuzķerieties uz Mustangs akcijām, reklāmām. Būs tā pat kā man. Es nožēloju ka aizgāju uz Mustangu, un nekad nevienam neiesaku uz turieni iet!

M Madara0102 11.05.2016

Precīzi sacīts!

S sūdzība28 11.05.2016

Ir jābūt pilnīgam ambālim,lai uzķertos uz 100 eur akciju.Ne velti saka,ka skopais maksā divreiz. Neko par velti šajā pasaulē nedod.

Visās autoskolās tu pēctam maksāsi instruktoram par to ka viņš tevpareizi iemāca braukt , katru stundu pa tēmām iesi . Neiemācīsies tēmu , brauksi kamēr iemācīsies , iemācīsies , brauksi nākošo tēmu un tā lidz galam . Un tev Mustang autoskolā pirms ņēmi instruktoru varēji droši palasīt par viņu atsauksmes un izvēlēties tā teikt labāko kas tev patīk ,bet tie labākie būs aizņemti jo viņi ir labi . Pašam gadījās pirmais instruktors slikts kurš nemācēja vel pats braukt pēc noteikumiem , kur nu vel mācīt . Neiesaku pušiem ņemt Miku Felsenbergu ,ja nu tu vienīgais esi gatavs jau pirmajā stundā iedot viņam pa muti par to ko viņš tev saka . Braucu vienu stundu , vajadzēja apstāties noteiktā vietā , sāku lēnām bremzēt , tad vinš uzkliedza ko es daru un uzspieda pa bremzēs un sāka man bļaut virsū par to kur mēs apstājāmies ja vajadzēja apstāties tālāk :D nu lūk , viņš pats apstājas un vainoja mani ... Labi ka vel autoskola maksāja par tām stundām .

M meitene2019 09.06.2016

Tieši tāda pati situācija. Teica ka ieliks manas 7 braukšanas reģistrā utt. Atnācu un pateica, ka nē, jo kartiņa nav parakstīta utt. tā nu piereģistrēja visas braukšanas tik savā sistēma un bye bye. Esmu pie cita instruktora, citā autoskolā un viss tiks nokārtots, tik Mustangam gan būs nepatikšanas, jo šī ir populāra situācija izvērsusies dēļ tām dāvanu kartēm!

SergejsSN 17.01.2017

Mjā, šī vecā sistēma kā 'apjāt' jauno braucēju. Visiem jau acis lielas, kad ierauga vārdu 'Akcija'. Taču neviens neaizdomājas, ka aiz tā stāv neatalgoti pasniedzēji un instruktori, kuri ir ieinteresēti maksimāli stiept braukšanas nodarbību kopējo skaitu. Vajag meklēt autoskolu, kur pirmkārt jau nav tādu akciju (jo par velti ir tikai siers, un tas pats slazdā) un kur atalgo mācībspēkus par katru padarīto stundu.