www.sudzibas.lv Mūsa Motors Krāpšana, slikts serviss

Mūsa Motors - Krāpšana, slikts serviss

Vēlos pabrīdināt visus tos, kas veic savu automašīnu apkopes un remontus Volvo Mūsa motors Rīga oficiālajā servisā - esiet vērīgi un kritiski pret šī pakalpojuma sniedzēja veiktajām automašīnu diagnostikām un nepieciešamo remontu plāniem. ❌⛔️ mūsu stāsts īsumā šāds. Savu automašīnu iegādājāmies pie šī dīlera. Likās loģiski, ka arī automašīnai nepieciešamās apkopes un remontu veiksim šajā servisā. To arī uzticīgi darījām piecus gadus, ne mirkli nešauboties par pakalpojuma sniedzēja profesionalitāti un veikto darbu kvalitāti. Mums pat prātā nenāca apšaubīt izrakstīto rēķinu un darbu nepieciešamību. Tā teikt - uzticējāmies pakalpojumu sniedzējam pa visiem 100%, jo likās, ka esam tak savējie. 🙈 tā nu pirms mēneša automašīnai bija nepieciešama kārtējā apkope. Aizvedām savu auto uz apkopi, lūdzot pie reizes apskatīties sajūga pedāli, kuram pēdējā laikā bija niķis ieķerties un līdz galam neatnākt atpakaļ. No rīta aizvedam, vakarpusē zvana meistars, ka atklājis problēmas ne tikai sajūga daļā, bet arī vairākas problēmas automašīnas ritošajā daļā. Ok - šaubu nav, ja jāremontē - jāremontē (tā vienmēr esam darījuši) , bet izrādās, ka vairāku detaļu nav uz vietas - tās jāpasūta. Labi, sakam, ka lai uzliek tās, kas ir uz vietas, pārējo remontu pabeigsim, kad detaļas atnāks. Nākamajā dienā vīrs atbrauc ar apmaksātu veikto remontdarbu rēķinu 709,35 eur apmērā un uz vietas neesošo detaļu prognozējamo remontdarbu priekšskatījuma rēķinu 3096,62 eur apmērā😳 biški nošokējamies, bet nu domājam, ka mašīna varbūt 🙈🙈vairs nav pirmā svaiguma - kā nekā garantijas remonts beidzies un mašīnai seši gadi, arī noskrējiens 144 000 km. 🙈🙈 tomēr aizdomājāmies, ka, kopš pēdējās automašīnas apskates šajā servisā, ar mašīnu gandrīz nemaz nav braukts un, ņemot vērā mūsu vērīgo attieksmi pret savām automašīnām, konstatētie defekti ir ļoti apšaubāmi. Tā nu nolēmām veikt kontrolšāvienu un aizvest auto uz cita servisa diagnostiku, lai, tā teikt, sirds mierīga, ka maciņš tik noskumis. 🙈 liels bija mūsu pārsteigums, ka cita salona diagnostikā neko no Mūsa motors Rīga veiktās diagnostikas problēmām neatklāja. 😳🤷‍♀️❌ sajūga pedālim tika nomainīta atspere un tas mums izmaksāja 12.00 eur. 🤷‍♀️ tāds lūk mūsu pēdējais attiecību stāsts ar šo pakalpojumu sniedzēju. 🤷‍♀️🤷‍♀️par to, ka Mūsa motors Rīga servisa darbinieki mums pat neatvainojās, atsevišķs stāsts.. Jo “tas ir bijis tikai priekšskatījums. Neviens jau jums neteica, ka obligāti mašīna jālabo.. “ 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️ (Volvo City Latvia Volvo Xc Club Latvia Grupa Volvo)

05.01.2021

Life_is_life 05.01.2021

Arprats!

V vitols 05.01.2021

Kur būs aitas-tur vienmēr atradīsies cirpēji.

B Baltā ēna 06.01.2021

Šeit strādā interesanti mehāniķi, tā jau galvā liekas ka dīleris, nu tur visam jābūt ideāli, stāstiņš no personīgās pieredzes, auto protams VOLVO tikai veikta zobsiksnas nomaiņa,pēc dokumentiem kas bija auto pērkot itkā viss jauki untt. taču pēctam 2, gadus problēmas iziet atgāzes tehniskajā, viss pārbaudīts viss smuki līdz pienāca laiks mainīt zobsiksnu ,darīju to pats un sākumā domāju jau ka kautko nezinu , jo taču visam bija jābūt pareizi taču nesakrita 2x atzīmes (atsķirība 2x zobi) . Savādi taču nospļāvos un saliku kā būtu jābūt lai 2x atzīmes sakrīt, pēc tā protams auto palika klusāks , un atgāzu problēma arī pazuda. Taka domājiet kur remontēt , dīlerī arī strādā cilvēki kā jau citos auto apkalpošanas punktos (servisos) .