MULTILINES PRO - Rīga - Sloka

kādu brīdi atpakaļ pasažieru pārvadājumus no Rīgas uz Jūrmalu nodrošināja RTP, tagad to veic Jūrmala-SV. Ir iepirkti jauni mikriņi, viss ir jauki. Taču, līdz ar firmu maiņām ir parādījies viens mistiks vecs, sagrabējis, salonā pēc dūmiem smirdošs un liekas, kuru katru brīdi izjukt varošs Renault markas mikroautobuss, uz kura šiltes rakstīts - "RĪGA - SLOKA. TIKAI "JURMALAS ATU" DARBINIEKIEM un vēl kādai firmai. Tas liekas aizdomīgi, jo tiek uzņemti pasažieri no ielas. Iekāpjot gan tiek izsista biļete. Bet. Uz biļetes ir rakstīts -

PIEMAKSAS BIĻETE.
CENA 1, 40 LS
PVN 0% 0, 00 LS
BEZ PVN 1, 40 LS

Tātad, nodoklis netiek maksāts. Tas izskatās visnotaļ nelegāli.
Man ir vienalga, vai mani ved firma A vai firma Z, taču brauciens ar šo mikroautobusu ir zem katras kritikas.

Jautājums:

No kurienes pa vidu lielajiem RTP un JŪRMALA-SV starppilsētu pasažieru autopārvadātājiem ir uzradies šis "šaraškina kantoris" un kurš piever uz to acis?

T

A Alenka 01.09.2011

Invalidiem bez PVN.

S sandra 01.09.2011

...visi privātie taksometru kantori pieder esošajiem un bijušajiem mentiem...tā kā roka roku mazgā!

J Juris 05.09.2011

Tom, vnk nebrauc, ja nepatīk, ko tu uztraucies.