www.sudzibas.lv MTTC Slikts serviss, tehniķi pilnīgi nekompitenti

MTTC - Slikts serviss, tehniķi pilnīgi nekompitenti

Iesniedzu uz remontu jau trešo reizi austiņas Samsung IconX 2018.
Jau trīs reizes trešajai austiņai nokrīt sietiņš, kas otrajā reizē vispār palika man ausī iekšā. Jau otro reizi arī problēma ar labo austiņu, kas skan tikai par kādiem 10% salīdzinot ar kreiso austiņu. Servisā man pasaka, ka es pats esot kaut ko bakstījis un sabojājis sietiņu. Pilnīgs apsurds, tā kā tehniķis to būtu redzējis un viņš, protams, visu zina un es esmu muļķis, kas neko nesaprot. Prasīju, lai atgriež naudu par nekvalitatīvu preci, bet tikai atrunas, ka es pats nepareizi lietoju austiņas. Jautājums kā tad man viņas jālieto, tā ka nedrīkst likt ausīs?! Pilnīgs debīlisms un pretīga servisa attieksme. Atkal pierādās tas, ka dzīvojam kaut kādā trešajā pasaules valstī, kur tikai māk pārdot, bet ja ir problēmas, tad tās neviens nerisina un pircējs vienmēr ir muļķis.
Pretīgs kantoris, kuru nevienam neiesaku nekad izmantot.