www.sudzibas.lv MTTC Krāpšana, izspiešana

AtrisinātaMTTC mobilo telefonu remonts - Krāpšana, izspiešana

Esmu bites klients, paņemu uz nomaksu telefonu, tas saplisa, taka garantija vel nebija beigusies devos uz biti, telefons negribigi tika pieņemts un nosutits remontet, bet bites konsultante ieteica turpmak uzreiz doties uz mobilo telefonu remontu mttc, kas esot viņu partneri, ta bušot atrak, nu saņemu telefonu, nepaiet ne nedeļa kad telefons atkal saplist, nu nesu uz to mttc jo vel tak garantijas remonts, un otrkart pasi tak iepriekš veica remontu. Un te sakas interesantakais, mttc darbinieks pieņemot telefonu garantijas remontam, paziņo ja nebus iespejams veikt garantijas remontu bus jamaksa 15 eiro par diagnostiku? ! Kautkads murgs, un tad saņemu sesdienas vakara ziņu ka man garantijas remontu nevar veikt. Un ja gribot turpinat sadarboties tad pašreiz par remontu butu jamaksa 39,99 eiro bet ta nesot galeja cena, atbildeju lai iet pupas, jo pie viņiem atnacu tikai tapec ka vel pienakas garantijas remonts, un turpat blakus servisa man prasa 20 eiro par remontu,. Cilveki nesat aitas.. Aizrakstiju pateretaju tiesibu aizstavjiem interesanti kada bus atbilde.. No pieredzes zviedrija nopirku šujmašinu atvedu uz latviju negaja kas tur, aizvedam atpakaļ uz zviedriju cita pilseta, to vienkarši atdevam atpakaļ uzradot čeku, un saņemam naudu turpat pie kases.

Atbilde no MTTC Pārstāvja atbilde 25.09.2018

Labdien!

Esam Jums nosūtījuši personīgu ziņu sudzibas.lv vietnē. Lūdzam apskatīt vēstuļu sadaļu.

Cerot uz problēmas atrisinājumu,
MTTC Latvija
Klientu serviss

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 15.01.2019

Uzņēmuma MTTC pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

Ji Soo 23.09.2018

Nav vēl tas trakākais. Pats nesen dabuju aiznest telefonu ar apdrosinasanu uz servisu (Tele2, bet tas pats MTTC) un pasrisks bija 70€ uz 200€ telefonu.
Vel zinu to, ka viniem ir ari pietiekosi nekvalitativs serviss. Pazina aiznesa savu J5, ar ieplestu ekranu. Dabuja atpakal telefonu kam displejs bija parak tuvu I/O, ka rezultata ekrans atkal tika bojats, servisa kvalitates del.

ingmarins 24.09.2018

Es arī mainīju ekrānu Tele2 apdrošinātam telefonam, pēc tam nesu atpakaļ, auss skaļrunis nestrādāja.