www.sudzibas.lv MTTC Bezatbildīga attieksme pret darbu, klientu.

AtrisinātaMTTC - Bezatbildīga attieksme pret darbu, klientu.

Rakstīšu īsi! Trešajā dienā pēc remonta Mttc servisā, mans tālrunis cat s41 kļuva ūdens neizturīgs. Pretenzijas par to nepieņem, jo esot beigusies ražotāja garantija. Turpmāk lūdzu to tālruņu īpašnieki, kuriem tālruņi ir ūdens izturīgi, pēc remonta, pēc telefona ejiet ar akvāriju, un pieprasiet lai jūsu klātbūtnē servisa darbinieki mērc tālruni akvārijā, un lai notura to laiku kurš tālrunim ir paredzēts pēc ražotāja noteiktā! Ja tālrunis neizturēs tad lai pērk jums jaunu, tas būs viņu bezatbildīgā darba auglis. Ir arī gadījumi ka no servisa pēc defektēšanas tālrunis atnāk tālrunim nepiedīnīgā izskatā, bez skrūvēm, aizsūtot atpakaļ pavadrakstā norāda ka defekti novērsti, bet rezultāts tāds pats... Skrūves saliek neatbilstošas dažādu krāsu...
Esmu vīlies grīzīšos tiesā!

19.12.2019

Atbilde no MTTC Pārstāvja atbilde 19.12.2019

Labdien!

Esam Jums nosūtījuši personīgu ziņu sudzibas.lv vietnē. Lūdzam apskatīt vēstuļu sadaļu.

Cerot uz problēmas atrisinājumu,
MTTC Latvija
Klientu serviss

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Jančuks555 15.01.2020

Milzīgs Paldies MTTC darbiniekiem! sūdzība tika izskatīta un atrisināta!

J

Cūkurgailis 19.12.2019

šim modelim papildus jāveic arī triecientests - no 1,7 m augstuma metot tālruni pret betona grīdu. Tu to izdarīji?

J Jančuks555 20.12.2019

Man tas Nav tik Aktuāli, bet paldies par padomu... noteikti tiks testēts arī šādi... Man vienkārši tracina , ka kar makaronus uz ausīm, ka darbnīca pēc remonta veic visus testus, un tālrunis atbilst visām prasībām... klaja melošana!

J Jančuks555 15.01.2020

Vēlētos teikt milzīgu PALDIES MTTC darbiniekiem kuri atsaucās uz sūdzību!
Tālrunis tika nosūtīts uz ekspertīzi, kur tika atzītas kļūdas, sakarā ar iepriekš minēto, mans tālrunis tika saremontēts un atgriezts man pilnīgā perfektā kārtībā!
UZSKATU, KA SŪZĪBA IR PILNĪGI ATRISINĀTA!
Vēlreiz PALDIES MTTC darbiniekiem , par sapratni!
Jauku Jums Dienu!

J Jančuks555 15.01.2020
Pteicība MTTC

Vēlētos teikt milzīgu paldies Mttc darbiniekiem kuri atsaucās uz sūdzību!
Uzskatu, ka sūdzība ir pilnīgi atrisināta!
Vēlreiz paldies Mttc darbiniekiem, par sapratni!
Jauku jums dienu!
Jānis