www.sudzibas.lv Montāžnieks De Nepilda solījumu

Montāžnieks De - Nepilda solījumu

Vēlos brīdināt par “MONTĀŽNIEKS DE” SIA,kas sola ielikt PVC logus,atbrauc un nomēra,paņem 5 EUR,pāris reizes sola atsūtīt cenu tāmi un vairs neliekas ne zinis. Ja “MONTĀŽNIEKS DE” SIA nevēlas izgatavot 2 logus,tad vajag informēt klientu,ka minimālais pasūtījums ir 5-10-vairāk logi.Tāda attieksme no “MONTĀŽNIEKS DE” SIA ir cilvēku muļķošana.Vēlos vēl piebilst,ka logu mērītājs bija nelaipns un neiecietīgs,uz jautājumiem dažreiz atbildēja ar replikām.Kopumā par šo firmu palika slikts iespaids un vilšanās sajūta.Kad redzēju,ka “MONTĀŽNIEKS DE” SIA izvairās un tāmi nesūta, tad PVC logus pasūtīju Labo Logu aģentūrā.Paldies Labo Logu Aģentūrai,ieliktie logi ir lieliski,serviss izcils un galvenais-solījumi izpildīti.

E