Montažnieks D - Krāpnieki

Dobeļa kungs ne tikai vēris žaunu bet jau sadarbojas ar to pasu krapnieku bijušo valdes locekli jusu logi direktoru Jāni Rudziti, ir informacija ka Jānis ir starpnieks ar kadu polijas firmu kas ražo pvc logus un Montažnieku D

F fff 31.05.2007

MD urodi, prikrivaetesj drugimi, no ni4ego skoro vas potrepajut:))) Da budet zemlja vam puhom!!!

R Rudzītis Ēižēns 19.02.2008

Nau ne vainas Daiņa kantorim! Visiem tāpatās neizdabāsi. Ja kādam apdauzītam aziātam nepatīk Montāžnieka pakalpojumi, lai izvēlās jebkuru citu no 400 uzņēmumiem, kas piedāvā logus. Kādas problēmas?

U uldis 08.03.2008

Tieši t lai izvelas citu uznnemumu. klienti ta patas nav!!!!

E Evija 06.04.2008

Esmu veikusi tur 3 pasūtījumus viss kārtībā

J Jūlija 29.04.2008

Очень довольна окнами, самые лутшие окна...

S Snufkin 14.05.2008

Покупал у них окна. никаких проблем, все очень понравилось!

A A 21.06.2009

Ar Montāžnieku Rīgā vis ir kārtībā, bet pamēģiniet izdarīt pasūtījumu Tukuma filiālē! Maz neliksies! Runās pretī, klientu neuzklausīs u.t.t.

K kossmoss 25.05.2018

nja, Dobelee arii gruuti ar vinjiem gaaja :( bet logi labi, tik atieksme suudiiga :(

U UldisBērtulsons 05.10.2009

Arī Tukuma meitenēm nav ne vainas, pārāk noslogotas un tas drīzāk ir akmens vadītāja dārziņā.
Ar Montāžnieka produkciju esmu pazīstams kopš 90 tajiem. Un uz doto brīdi 2009. oktobris varu oficiāli teikt, ka tie ir vieni no labākajiem logiem Latvijā.
Starp citu tas pats J. Rudzītis pirms tam ziepes savārīja Nelss logos, pēc tam vēl pāris uzņēmumos. Un tieši tāpēc viņš un Andris Kivičs nestrādā pie Daiņa. Un arī pats bārda nav nekāds saldumiņš. Bet uzņēmums ražo konkurentspējīgu produkciju. Un sadarbības līgums Montāžniekam ir viens no labākajiem Latvijā.

š šeherezade 05.10.2009

Man arī ir logi no Montāžnieka, nesūdzos!!!Bet tā īsti ari nav skaidrs, par ko tieši ir sūdzība...Ligita, iemācies vismaz pareizi un sakarīgi teikumu izveidot, pirms par kaut ko sūdzies!!!

R raivis 12.12.2010

jeekabpilii viss labi-labi logi labi darbinieki.esmu suutiijis logus vairaakos uznjeemumos un apstaaajos pie MD-uzticami

K krišs 22.02.2011

Pēdējie mēsli ne logi un meistari pajoliņi laiž gar malām

A Andrejs 28.05.2011

Ja cilvēkus interesē cena var izvēlēties jebkuru citu kompāniju.Galvenais ir kvalitāte gan logiem gan viņu iemontēšanai logu ailē.Vienīgi MD ļoti kvalitatīvi apstrādā ailes starp sienu un loga rāmi un palodzi noārpuses.Nekur citiem firmu logiem tas nav izdarīts.

L linda 19.07.2011

Man arī ir Montāžnieka logi, esmu ļoti apmierināta.

A andris birkmanis 15.08.2011

Man jau 5 gadu ir visai majai montāžnieka logi, un nekādu problēmu, viss ir perfekti, ja kādam nepatik montāžnieka pakalpojumi tad ir citas firmas kur pasūtīt logus, bet vai tās būss labākas, ja uz kašķi velk tad visas būss sliktas.

A anfima 31.08.2011

par montāznieku atsauksmes madonā labas, strādā ātri, tīri, kvalitatīvi bet esmu dzirdējis, ka ja iemaksā uzreiz visu summu, viņi velk garumā /par logiem samaksāts, tikaj darbs palicis/ trīs nedēļas, rudens klāt bet solījums divu nedēļu laikā nepildās. jāmaksā tikaj avanss 50 lati, tad viņi ieintresēti ātrāk dabūt visu maksu, labi gribēdami nevajag maksāt visu summu uzreiz.tā kā paintresēsimies, cik vēl ilgi kaimiņiem būs jāgaida2cea4

I Ingakoceni 29.12.2014

Par Montāžnieka D plastmasas logiem (pieckameru), kas tika ielikti ~10 gadus atpakaļ varu teikt visu to sliktāko. Dzīvot mājā sāku pēc 2 gadiem un tad reāli redzēju, ka tie logi ir vai nu brāķis vai arī nekvalitatīvi ielikti - gar atveramajiem logu rāmjiem nāk iekšā aukstums. Izsaucu šo pašu firmu, lai paskatās - divas reizes viņi kaut ko mēģināja regulēt, bet labāk nepalika. Vēl pie viņiem pasūtīju vienas mājas ārdurvis (arī no plastmasa) un tās bija vispār kaut kādas šausmas, neesmu redzējis kad koka durvis tik traki laistu garām aukstumu - tās viņi arī mēģināja regulēt, bet bezcerīgi - viss beidzās ar to, ka pasūtīju vēl vienas durvis un tagad man ir dubultās ārdurvis! Tajos laikos šī kompānija bija vadošā logu biznesā, cerēju iegūt vislabāko servisu un garantijas, bet reālajā dzīvē ieguvu tikai problēmas uz ilgiem laikiem!

L logumeistars 28.09.2016

Ar meistariem viņiem problēmas. Es arī mājai pasūtīju 4 lielus logus. Pats ailes nemērīju, izsaucu viņus, lai pēc tam nebūtu problēmas, ka logi pa lielu, vai pa mazu. Izrādījās, tā bija mana kļūda. "Meistari" atbrauca piemeta mērlenti, ļoti pavirši, un aizbrauca. Nu ok, ja jau tādi profiņi, ka gandrīz ar aci var noteikt izmēru, neko nesaku. Problēma sākās, kad logi bija gatavi. Tā kā logi bija diezgan lieli, palūdzu, lai viņi atved un arī uzstāda, jo cena par šo pakalpojumu nebija liela. Pārbraucot mājā, viens logs bija ielikts, un tad es sapratu, ka pārējos logus ielikšu pats. Problēma: logi bija uztaisīti daudz par mazu, no visām malām bija sabāzts ap 5 cm putuplasts, šur tur iepūstas putas. Pa šķirbām spīdēja cauri gaisma. Tad nav jābrīnās, ka pūš vējš. Sāku ar viņiem diskusiju, izrādījās šiem normāla prakse, viņi teica, ka citur liekot pat 30 cm putuplastu!!! Tāpēc jau viņi īpaši nemērija logu ailes, galvenais, lai logi nav par lielu. Nezinu, kur viņi mācījušies likt logus, tagad man liekas, ka pat internetā soli pa solim parāda kā pareizi jāliek logi. Tiem, kas no logu likšanas neko nesaprot, varu pateikt, ka var logus ļoti nevalitatīvi ielikt, uztaisīt apdarīti un liksies viss ļoti skaisti.Tā kā ja gribat, lai jums istabā pūš vējš, brauciet pie viņiem. Starp citu, Liepājas filiāle. P.s. Tā kā man ir koka māja, pārējiem logiem uztaisīju ailes mazākas, tā lai logi smuki der iekšā, bez liekām spraugām.

E elka75 25.09.2015

В городе Лиепаи выполняют ужасную отделку окон, лиепайчане не заказываите отделку, выкините деньги, потом придется заново переделывать!!!

S SA RA 18.03.2018

Man nav nekādu sūdzību pret šo firmu, pasūtīju 30 gab logus, visu piegādāja laicīgi un bez aizķeršanās.