Monika Linde - Krāpšana

Gribu brīdināt, par šī cilvēka neadekvāto attieksmi pret cilvēkiem, darbu un dzīvi. Viņa apzinoties to, kad ir slima ar sifilisu un Hiv... regulāri maina vīriešus.. aplipinot viņus ar šīm slimībām. Dzīvē ja kas nebūs pa prātam, cilvēki tiks nolamāti un apsaukāti rupjiem vārdiem. Savas neadekvātās uzvedības dēļ, ilgāk par vienu gadu kādā no darba vietām nenoturas. Ja darba vietā viņai kas nepatiks.. darba devējam jārēķinās, kad nepamatoti tiks iesūdzēts tiesā. Ja negribat problēmas... šo cilvēku nekad nepieņemt darbā. Uzmanieties.!

N

O Odrija Laimīgā 01.11.2018

Uz šo cilvēku tiks iesniegts Valsts policijā par nepamatotu personas apmelnošanu, cilvēks nevar pieņemt ka precēšos drīz! Dzintar Pīlip, viss atgriezīsies tev dzīvē!

K Kapusargs 01.11.2018

Neuztraucies, šo mājas lapu neviens neņem pierē! Sniedz droši tiesā, raksti policijai par šo izdzimteni Dzintaru P'ilipu! Es arī viņu zinu!

N Nzzzzzz 02.11.2018

Vārds...izdzimtenis..labi skan.! Būtu labs iemesls iesūdzēt arī jūs tiesā.!

N Nikola 01.11.2018

Labdien ļaudies! Ir dziezgan briesmīgi šo lasot, un brīnos kā cilvēks vārdā Dzintars Pīlips, kas Strenčos alkaholiķu nodaļā arstējies, ar balto lapu uz brīvam kājām... Sievietes apkrāpj, apmelo un izmanto!

Super.! Paldies.!

L Lepnā Lavīze 01.11.2018

Ja uzspiež uz niku ,,Odrija Laimīgā", var redzēt, ka viņa pati ir rakstījusi par cilvēku, kas esot dzērājs, AIDS slimnieks utt. Tatad dots devējam atdodas. Bet vispār bērnudārzs. Dva sapoga para.

T Trollis555 02.11.2018

Tiesājies pati ar sevi! Paskaties tajā nodzertajā purnā! Viss ir skaidrs! Tu esi jaunā Filipa aizgādne?:)))

N Nzzzzzz 02.11.2018

Izskatās kad cilvēkam ir grūti pieņemt taisnību par sevi.! Taisnība kož acīs.!

K Kapusargs 02.11.2018

Kropli, paskaties uz sevi spogulī!:)) Strenči tevi par ātri izlaida!:)))

N Nzzzzzz 02.11.2018

Un te parādās šīs personas īstā daba.! Jauki.!

N Nzzzzzz 03.11.2018

Ir prieks, kad tiek atklāts šāds cilvēks...Paldies sūdzības autoram.!

O Ogoooooooo 21.03.2019

MISKASTE pilnā tu esi DZINTAR PĪLIP, ka vari par sievieti sarakstīt pilnos melus ar kuru esi dzīvojis kopā!

D dzintars7 25.07.2019

Gribu brīdināt.. šai sievietei ir parādījies jauns krāpšanas veids.. Izmantot vecu cilvēku labklājību un naivumu, lai varētu sev gūt materiālus labumus..piemēram ceļot pa pasauli.. izmāna naudu..

D dzintars7 25.07.2019

Gribu brīdināt.. Šai sievietei ir radies jauns krāpšanas veids.. Izmantot vecu cilvēku labklājību un naivumu, lai varētu gūt sev materiālus labumus.. piemēram ceļot pa pasauli.. izmāna naudu utt.

O Odrija Laimīgā 02.08.2019

ceru, ka viss ko saraksti par mani, tev kā bumerangs -atgriezīsies dzīvē...

D dzintars7 03.08.2019

Ceru kad tev tāpat..

B Black_Widow 02.10.2019

Если это правда,то у нее все шансы попасть за решетку,ибо умышленное заражение венерическими заболеваниями- уголовная статья.

O Otis 02.10.2019

Normāla ziepene te savērpta.
Itkā pieauguši cilvēki, bet tie teksti...
Ja ir pacietība, tad var visādas tiesas izstaigāt, bet patreiz tas viss būtu vieglāk risināms, ja abas puses sākumā ''pieaugtu'', lai kā pieauguši cilvēki arī risinātu savas vecās mīlestības paliekas.
Ja reiz tik slikts tas cilvēks, tad ko vēl pinies vai domā par viņu? Kaut kāds tīneidžeru mazohisms... ja nav man , tad izdarīšu tā, lai nav ne vienam, un vēl pašai , lai tiek pēc pilnas programas. Lieka sevis pazemošana (hihihi).