Mon Platin - Izspiedēji

MON PLATIN!
Jums ir laiks pazust no Latvijas tirgus. Jūs esat diskreditējuši sevi- cilvēki jūs atkoda. Jūs šeit neimanitosiet cieņu.
T.s. procedūra pie triepējas jeb kā viņu krieviski sauc estetka man paliks atmiņā kā meistarīgi veikta psihologiskā apstrāde, jo nekad es citādi nesniegtu nekādas ziņas par sevi, nekristu tik zemu. Estetka jeb t.s. speciāliste ir mācījusies 1 nepilnu stundu triept želejas uz ģīmjiem, pārējo laiku (3h) apmacītā, kā psihologiski apstrādat.
Par jums ir tik daudz negatīvo atsauksmju, ne par vienu tik daudz nav.
Domājat, ka citiem saloniem nav konkurentu!

D

T Tre 18.01.2014

es nez, varbūt nevajag melot potenciālajiem klientiem par to "procedūras izbaudīšanu"? :) tā arī sakiet - izbaudīsiet psiholoģisko apstrādi, ko veiks apmācīts manipulators - pārdevējs, kuras laikā jums kaut kas nebūt tiks uzziests uz sejas/matiem...

tad arī sūdzību nebūs... :-) nēnu lohu vēl kāšamo ir daudz, bet nu nesauciet sevi vismaz par skaistuma salonu... :-)

T Tre 20.01.2014

laipni? tiešām laipni? mēs te gluži citus viedokļus lasām no jūsu klientiem... laipna pazūd līdz ar klienta atteikumu :-) no pieredzes zinu... nav jau tā, ka visi, kas pie jums bijuši, neatpazīst jūsu trikus, un tikkko neķerās, visa laipnība kaut kur izgaist... ne jau jūs vienīgie pasaulē piekopjat šo agresīvā mārketinja tehniku, pilna pasaule ar šādiem "speciālistiem"...

K Kitija 123 29.01.2014

Man gan laipnā pagadījās. Un procedūrai nebija ne vainas. Kosmētika ne tuvu nestāv tam ko mēs drogasā parasti pērkam. Gribu, gribu, gribu

M maritima 29.01.2014

biju arī es..kopumā ok, nekas jau īpašs nav ja galva ir uz pleciem :) ejat un izbaudat, un pec tam, paldies -uzredzēšanos...
ka visur, paturat prātā, ka savus pers.apliecinoshus dokumentus nedrikst nodot citām personām, un neparaksti nekad! neko! ko neesi izlasijis vai izpratis..to mēs visi zinam..mazāk klausies ko saka, vairāk domā līdz kas notiek..cik sakariga škiet "anketas" parakstišana :)) un pases stiepšana lidz :)) domajiet lidz!! un viss bus labi
kosmetika ir normāla, ja kads noperk pa 1000 eur to ko var nopirkt pa 100 eur..piedodiet, tā ir tiešam jūsu izvēle..
žēl ka Skaituma akadēmija sabojā iespaidu par šo kosmētiku, lai gad negācijas būtu pelnījuši paši(ir pietiekami kur piesieties visā šajā sistēmā, un ari manas vizītes laikā- piemēri kā darīt nav smuki-bija gana, normāla makšķere tas viss, un nozvejo arii gan jau, citādi tas nedarbotos, bet domāju ka drīz tas pasākums izbegsies dabīgā nāvē, ilgdzīvojošs neizskatījās nemaz, pēc tam pazudīs bez pēdām :)
nemāku teikt kas tur ar tām vielām ko it kā tur iejauc kaut kur..tiešam nezinu, sakritība vai kā, bet galva man sāp pēc ši pasākuma, ka te jau rakstits tika-mute sausa, un vīrs nesaprot kāpēc atbildu pēc trešās, ceturtās uzrunas..un jūtos arī kaut ka dīvaini..citu vārdu nevaru piemeklēt :)laikam gripa taisās :) narkotiku testerīšus netā var nopirkt, dabūt ātrākais rit, urīnā tik ilgi niecīgas devas neglabājas, un caur adu uzsūkušās ne tik..tā kā tādi secinajumi :) Lai veicas :)

K Kitija 123 31.01.2014

Savādi gan tādus komentārus lasīt. Nez kāpēc mani nekādi savādie simptomi nav piemēklējuši pēc akadēmijas apmeklēšanas? Nedomāju viss, ka tas vispār Latvijā ir iespējams kaut ko tur piemaisīt, bet gripa gan ir pietiekami reāla alternatīva. Likās arī visai solīda vieta, Rietumu labākajās tradīcijās, kāpēc tai būtu jāizgaist, ja kosmētika tiešām ir laba.

M Māris1 24.02.2014

Attieksme gan dīvaina no šīs iestādes, ja esi pārdomājis un šo preci nelietotu aizgādā atpakaļ. Izskatīs manu pretenziju 10 dienu laikā un man vēl izziņa no dermatologa nepieciešama, lai pierādītu, ka testējuši uz mani (cilvēku) un radušās problēmas. Paši apliecināja, ka man ir jūtīga un sausa galvas āda, bet man jādodas pie dermatologa, lai pierādītu, ka man tā ir jūtīga un sausa. Pa smuko! Kādā veidā citi ir risinājuši preces atgriezšanas jautājumu?

M Māris1 24.02.2014

M MonPlatin 27.03.2014

Pretenziju un preču atgriešanu jautājumos, kā arī visu citu neskaidrību gadījumos ir jāgriežas tieši pie pakalpojuma sniedzēja. Tur izskaidros visus iespējamos risinajumu variantus. Visādi var gadīties, visi cilvēki ir unikali, tāpēc Mon Platin vienmēr ir pretīmnākošs

K krejvin2 23.04.2014

Народ не слушайте этих дурачков!!! Mon Platin предлагают бесплатные працедуры а почему бы и не сходить ! вы хотите быть вечной уродиной ? Я думаю что нет!!! Многие женщины девушки пользуются косметикой которая им не свойственна! В Mon Platin вам от сердца подскажут что лудше вам падойдет и это не развод как тут все пишут . Нет это не развод и ни какие ни психологические атаки!!! все негативные высказывание опублекованые здесь содержат зависть и нацизм против русских.

Уважаемые женщины и девушки не нада себе навязывать в голову те отзывы которые содержат нигатив к Mon Platin ! попробуйте на себе ни кто вас не соберается обманывать !

У меня много подружек которые часто посещяют этот салон и уж поверьте они довольны качеством по сей день.

P pieredze1 16.05.2014

Nav vērts iet arī bez maksas, jo tā nav procedūra! 30 min testēšana neprofesionāla. Eju pie kosmetoloģes ar mūža pieredzi jau 10 gadus un varu salidzināt! Neejiet!!!

M MonPlatin 19.05.2014

Ja profesionāla un kvalitatīva kosmētika tiek lietota regulāri un, konsultējoties ar speciālistu, efekts būs manāms bez šaubām. Mūsu piedāvātā procedūra ļaus jums izjust efektu, kas var tikt vairākkārt pastiprināts, lietojot to regulāri.

sharon25 18.02.2022

Sveika, mīļā, kā tev iet? mani sauc Šarona Ārneta, man ir liels prieks ar jums iepazīties, lūdzu, sazinieties ar mani tieši uz manu privāto e-pastu uz ( [slēpt]@gmail.com ) Man ir kaut kas saprātīgs, ko ar jums apspriest tikai pa e-pastu, un es arī jums nosūtīšu manas bildes, paldies
( [slēpt]@gmail.com