www.sudzibas.lv Mogo Mašīna plīst.

Mogo - Mašīna plīst.

Sveiki. 2018 gada Septembrī paņēmu mašīnu Audi A4 (2004 gada) . Mašīnu vairs nevēlos paturēt , jo daudz naudas jau sagrūstas , un Miljonāre es nēsmu , lai turpinātu to darīt. Kā mašīnas īpašnieks ir Mogo. Bet turētājs es. Gribēju vaicāt , ja es mašīnu adodu atpakaļ placim, tad parāds man dzēšas , vai es viņu turpinu maksāt?

04.01.2019

I

N Normunds Sprogis 27.11.2018
krapsana

pec skata normala ar visu apskati bet pec laika pazud atrumi , beikta atrum karba , ritosa dala stures iekarta , radio neskan, motors notriekts ellas noplude ko man darit ,, jeb janem cita masina jeb kads salabos

B BK 05.01.2019

Maksāsi vien tālāk.

A aicis24 05.01.2019

Ļoti vienkārši,teiksim jūs mašīnu paņēmāt apmēram par 4000€ kredītā,bet parādā jūs Mogo esat jau 8000€.Tātad jūs mašīnu atgriežat atpakaļ.Mogo novērtēs mašīnu maksimums uz 2500€ un jums, vēl joprojām būs Mogo jāatdod 5500€.Ar to bija jārēķinās,kad ņem auto kredītā.

M McGaret 05.01.2019

Pirmās 14 dienas Jums bija tiesības atdot mašīnu atpakaļ bez % tagad Jums būs jāmaksā viss kredīts tālāk.