www.sudzibas.lv Mogo Krāpšana, slikts serviss

Mogo - Krāpšana, slikts serviss

Labdien, ši pieredze ar Mogo man bija visbriesmīgākā kāda jebkad bijusi, izgāju cauri murgam. Sakuma paņemu līzingu masinai, kārtīgi maksāju. Pirkšanas bridi man apstiprināja ka es jebkura bridi varu iemaksat lielāku naudas summu kas tika ieskaitīta pamatsumma. Sakrāju naudiņu ko vēlējos ieskaitiet pamatsumma, sazinājos ar mogo un man teica ka līgums mainīts, pilnīgi atsūtīja līgumu un visus pieradījumus. Tomēr mainīts nebija nekas, si summa stāvēja ka pārmaksa, joprojām maksāju milzīgos procentus, otrajā reize aģente apsolīja ka si summa tiks ieskaitīta pamatsumma, bet solītais ari betika pildīts. Šadi tiku “čakarēta” ilgi. Beigas jau mani epasti tika pilnība ignorēti, uz maniem zvaniem neatbildēja (lai gan kad zvanīju no cita nr tad telefons tika celts) , tiku turēta maigi izsakoties ka kilniece. Tas ir viņu veids ka nopelnit nelikumīgi naudu, jo kurs gan sapratīgs cilvēks turētu naudu ka “pārmaksu” nevis ieskaitītu pamatsumma. Brīnumaina karta kad nosūtīju epastu vakar ka vēlos atmaksat naudu pilna apmēra man atbildēja (esmu šoka jo tiku pilnība ignorēta) . Uzreiz šo naudu ari iemaksāju un beidzit laikam tas murgs ir gala! Mogo ir krāpnieki! Mīļie cilvēki ludzu neuzķeraties, ejiet ņemt kredītus citur tikai ne pie šiem neprofesionālajiem krāpniekiem! Šeit neapstāšos, rakstīšu iesniegumu ari patēretaju aizsardzības birojam, cerams ka ši krāpnieku firm tiks drīz aizverta ciet.

25.01.2019

I

я Яна 25.01.2019
Обман

Брала машину ауди а3 2007 года за 5500 евро а по процентам вышло 15000 евро..отдала им машину ани ее оценили 3100.и еще мне за нее надо доплачивать 3600..люди несвязывайтесь с етой дибильной компанией

NeWVeL 15.05.2019

через какой срок пользования оценили за 3100?

A AnaKana 20.06.2019

Pie manis vispār ciemos atnāca parunāties no parādu departamenta. Atdevu mašīnu, jo biju ieberzusies jau ar bojātu turbīnu, skaisti defekti bija noslēpti sākumā un darbinieks galvoja, ka riktīgs labs ķēriens, jāņem. (Mārketings, uzķēros) gadu mocījos, tika taisīta, apčubināta, tehnisko grūti bija iziet, bet nu.. nedavilka. Tagad gaidu ziņu, mēnesi kā jau..gan jau nopārdos pa kapeikām un nāksies nosegt pārējo summu par tukšu gaisu.
Ar neatbildēšanu uz zvaniem un e-pastiem bija tāds pats stāsts.