www.sudzibas.lv Mogo Krāpšana

Mogo - Krāpšana

Vēlējos iegādāties auto līzingā, mogo man to sakārtoja, ar tekstu, vēl safīrēšu jums nedaudz zemāku mēneša maksu... Uzticoties konsultantam, noslēdzu līgumu. Bet nu ir bet, izrādās ka nevis auto man ir līzingā, bet nomā... Mani apčakarēja... Tagad 4 gadus nomāšu un pēc tam auto nav mans, kā tā vispār viņi var... Un ne vārda par nomu ne vārda ka auto būs jāatgriež. Auto ņēmu no plača, kas nav mogo... Cilvēks par auto naudu saņēma un nu sanāk ka man savs auto būs jāatdod renti. Kā viņi drīkst manu lūgumu par līzingu iesmērēt uz nomu? Šādi viņi krāpj cilvēkus... Un par auto nemaksāju mazu summu. Un ja mans auto 4,7k maksāja, man jānomaksā 7k.
Mēs kad nomājām auto, ta, apkopes utt auto veic šie pakalpojuma sniedzēji, mēs tikai iznomājam, bet šajā gadījumā vēl viss jāveic pašam. Vai tiešām šai iestādei neko nevar darīt, lai neapkrāptu cilvēkus? Man bija 2 cilvēki līdzi, kas dzirdēja ka naudas aizdevumu auto iegādei, jeb līzingu prasīju, bet nu ir kā ir...

13.11.2020

Atbilde no Mogo Support Pārstāvja atbilde 28.12.2020

Labdien,
Atvainojamies, ka ir radusies šāda situācija, tomēr, aicinām sazināties ar mums rakstot uz e-pastu [email protected], norādot visu nepieciešamo informāciju par Jums un Jūsu līgumu, lai varam šo lietu izskatīt un sniegt ieskatu no mūsu puses. Pašlaik nevaram komentēt neko sīkāk, pirms neesam apskatījuši visas šīs lietas detaļas.
Mums ir svarīgi, lai mūsu klienti ir apmierināti, tāpēc ļoti ceram, ka ar mums sazināsieties.
Jauku dienu vēlot,
Jūsu MOGO

A aicis24 13.11.2020

Neticu,ka tā.Kad nomaksāsi visu kredītu,tad arī auto pāries tavā īpašumā.Jā viņi ir auto īpašnieki,bet tu esi auto turētājs.Tas ir drošībai,ja tu nemaksāsi kredītu,tad viņi vienkārši no tevis savāks tavu auto atpakaļ un pārdos zem tirgus cenas,un starpību piedzīs ar piedzinēja kantori.

S Sabīne 13.11.2020

Nu tad jau redzēs.. Jo diemžēl paziņa arī šādi iekulās nepatikšanās. Viņai teica ka līzings, visu sakārtos un nu maksājot pēdējo maksājumu pateica ka japarkredite noma vai jāatgriež auto.

S Sabīne 13.11.2020

Un ja man auto maksāja 4,7k tad vairāk kā 1k iemaksāju, teica līzings.

X xctaps 13.11.2020

Stāstīt jau var daudz ko .. nakamreiz zināsi, ka līgums jāizlasa pirms paraksti ...

S Sabīne 13.11.2020

Jā, zināšu gan ka jālasa, jo ja griezies pēc līzinga un tev iesmērē, uztaisa nomu... Un neesmu vienīgā kas tā ir apmānīta.

K kriksitis 13.11.2020

Cik zinu Renti līgumā ir obligātā auto noma pirmo gadu, pēc tam tu auto jau sāc izpirkt.
Renti mājas lapā ir rakstīts, ka auto var atgriezt atpakaļ jau pēc pirmajiem 6 mēnešiem.
Tikai tue būs viens bet - laiciņš jau būs pagājis un protams auto novērtējums vairs nebūs tik ideāls kā iegādes brīdī, kaut vai tikai tāpēc, ka skate būs par pus gadu tuvāk uz beigām. Diemžēl uz tā arī viņi uzvārās.
Pašai bija pieredze placī, kad ņēmu auto, visu tik ātri noorganizēja, sastādīja, sakārtoja un vēl viņu glupās garantijas - jauna skate garantēta utt! Kad saņēma naudu nometa atslēgas, izgāja ārā no csdd un pazuda, ha! Un aizbraucu uz tehnisko - 9 divnieki, knapi no Rīgas līdz mājām tiku (160km), jo gandrīz gandrīz iemauca skatē trijnieku.
Tagad ir pieredze un cilvēk tiesības, vispirms pajautāt līguma noteikumus un tad domāt parakstīt vai nē.
Atbalstu tās kredīt kompānijas, kuras piešķir aizdevumu auto iegādei un tu paliec auto īpašnieks. Vari nopirkt auto kaut no kaimiņa.

T TransportsK 13.11.2020

1) Finanšu līzinga līgums paredz, ka klients sedz pilnu automašīnas vērtību atrunātajā periodā.
Līgumam beidzoties, līzinga ņēmējs (klients) kļūst par automašīnas īpašnieku.

2) Operatīvais līzings jeb automašīnas noma ir finansējuma veids, kas paredz, ka līguma darbības laikā (parasti 2-5 gadi) klients maksā nomas maksu.
Līgumam beidzoties, klients - līzinga ņēmējs nodod automašīnu līzinga devējam.

3) Starpība būs tāda, ka, izvēloties finanšu līzingu, mēneša maksājums būs lielāks.

Naudas starpību Jūs varat iekrāt un par to nopirkt līdzvērtīgu auto perioda beigās, tātad, tā pa lielam, Jūs neko nezaudējat un ikmēnesi Jums pārpaliek pāri naudas līzekļi pēc līzinga maksājuma nomaksas.

B baltmaize 13.11.2020

Apbrinoju tos cilvekus, kuri kaut ko nem no mogo, tur sanak arpratigi parmaksat, ne jau paris simtus, bet gan tukstosus... tad jau labak iet ar kajam, vai braukt ar riteni.

Ivo 13.11.2020

es esmu jurists, ja vēlies atsūti man līguma kopiju slēpjot sensitīvos datus uz whatsapp 25341016, es paskatīšos kas un kā tur ir īstenībā

M Mēnesis 02.09.2023

Autos Cēsīs tas pats,pazvanīs ka iedos suto par tadunun tādu summu līzingā.iazbraucot sagatavoti papīri uz nomu,un vēl pasaka jums jau lozinigu nedod.Apcakaretaju kantoris