Mogo - auto

Labdien. Kavēju līzinga atmaksu 8 dienas. Biju solījis viņiem samaksāt līdz š.m. 19. datumam, bet atrodoties ārzemēs naudas pārskaitījums ilgs +- vēl 3 dienas, tātad virs sarunātā datuma. Biju viņiem šo paziņojis, bet viņiem vienalga. Jau esmu apsvēris domu, ka savāks to auto, jo auto ir palicis Latvijā, nu nevaru es neko darīt, ka tie pārskaitījumi nāk tik ilgi.
Sakiet, cik ilgā laikā viņi atņem auto? Vai man būs jāmaksā vēl kaut kas, kad auto atņems? Vai varbūt es paspēšu samaksāt, nebūs tā, ka nākamajā dienā pēc norunātā termiņa viņi jau ir klāt?

E

R Ritvars 20.10.2016

PRINCIPA VAJADZĒTU KAUT KADUS MERUS SAK PIEŅEMT PEC 60 DIENU NEAPMAKSAŠANAS. TA IR STANDARTA PRAKSE VISMAZ LIELAKAJAI DAĻAI LATVIJAS KREDITETAJU. 1. KO VARU JUMS IETEIKT IR IZLASIET LĪGUMA NOSACIJUMUS KO TIE NOSAKA KADOS GADĪJUMOS KAS TIEK DARĪTS. LĪGUMA JABŪT VISAM ATRUNATAM. PIEĻAUJU DOMU KA PAR KAVEJUMIEM VARĒTU BŪT KADI SODA PROCENTI KAS TIEK APREĶINATI PAR DIENU. BET PAR 8 DIENU KAVEJUMU AUTO SAUBOS VAI NEMS NOST.

K Kristaspsss 20.10.2016

Visspar nejiesaku Pities ar MOGO .Sistema ir tada

Masinas Vertiba ir 4000eiro -Mogo procenti ir 100%=8000 Jadot

Tad pareikiniet pasi kados sudos esat iebraukusi.

Plus vini dot vissiem kam ir sabojata vesture strada vai nestrada pilnigi vie nalga galvenais ka paraksti dokumentus un esi sev Cilpu uzlicis atstas tevi pliku un nabagu.

R Ritvars 20.10.2016

neit runa par to vai iet vai neiet pie mogo. es neiesaku nevienam nekad nekur nenemt kreditu. bet cilvekiem ir tadi apstakli kad japanem un tur sakas. sobrid iet runa par to vai masinu var atnemt vai ne. to ka mogo ir 100% to zin katrs suns.

Inženieris 21.10.2016

Tāda ir POLITIKA - cilvēki iedzīti izmisumā, jo steidzami vajadzīgs auto un bankas kredītus atsaka, kaut ir oficiālie ienākumi. Cilvēliem nekas cits neatliek, ka sponsorēt šos AUGĻOTĀJUS!

I ievastars 21.10.2016

Lasīju vienu Mogo līzingu automašīnai un domāju kāda bezcerība ir bijusi pārņēmusi pircēju, kurš parakstīja šādu līgumu. Normālā gadījumā cilvēks paņem bankā kredītu un pērk mašīnu bez šādiem ārprāta noteikumiem.Vienīgais izskaidrojums, ja normālā vietā aizdevumu nedod, tad pats vainīgs, ja ņem mogo. Secinājums, ja esi sūda brālis, tad nežēlojies, bet maksā un pārmaksā

A Arturs Gulbis 05.03.2017

Ja masinu atnem,vini noverte masinu par nereali zemu cenu..un beigu beigas pardod par smiekligu cenu..un tapat bus jaatmaksa pareja nauda..un piecu dienu laika...sakali vini ir.

B Barons777 28.08.2017

Ir ok tas mogo. esmu kavejis maksajumus vairak pat par 20 dienam. nomaksa ar soda procentiem un viss ok neviens neko nost nenem. kapec izvelejos mogo? tapec ka nav man oficiala darba jau kops 2009 gada un citur bez oficialiem ienakumiem nedod lizingu.