ModesBode.LV - cita prece

Pasutiju virsjaku internet veikala modesbode.lv 09.09,atsutija rekinu kuru es uzreiz apmaksaju,apstiprinaja maksajumu un teica ka jaka bus pec 3-30 dienam atsutita.Pagaja 30 dienas jakas nav,es zvanu saka driz bus,pagaja vel laiks nav zvanu teica ka viniem bija problemas muita ,loti atvainojas un ttt...labi gaidu,atsutija jaku05.11,aigaju pakal uz pastu atnesu majas izvilku no pakas un kad ieraudziju jaku gandriz dabuju sirdstrieku ,ta bija kaut kada lupata,es viniem zvanu un vina nevis atvainojas bet meginaja man ieskaidrot ka ta jaka tiesi tada kada ir uz bildes,un ja nepatik lai sutu atpakal.Kada nekauniba,mulko cilvekus.protams ka es aisutiju uzreiz to murgu atpakal un gaidu tagad naudu,RAKSTU SO SUDZIBU AR BRIDINAJUMU LAI CITI CILVEKI TA NEIEKRITA UZ VINAS AKI KA ES!!!!UZ BILDEM VAR REDZET ATSKIRIBU!!!

L Lepnā Lavīze 05.11.2014

Tie tak ir kaut kādi lauku uzņēmēji, kas pasūta no aliexpress un tirgo tālāk par trīskāršu cenu! Kur prāts ar tādiem sadarboties un pirkt tās pārcenotās nekvalitatīvās Ķīnas lupatas! Noteikti iepērk par 2 eiro un tirgo par 50!

ilmaars 05.11.2014

Aktritumu maiss ne jaka.. Centrāltirgū i to labāku dabūtu.

B blond 06.11.2014

Meitenes nekad neko nekur nepasutiet. Drebees noteikti vsjag meerit. Un redzeet reaala dziive.
Pati iekriku paris reizem ss.lv ar tadiem pasutijumiem., man pietika uz visu muzhu. Man pa briivu tadus smotkas nav vajadziigas.

ModesBode.LV 09.11.2014

Ieraudzījām šo sūdzību un esam neizpratnē, aprakstītā situācija pavisam noteikti neatbilst un nav notikusi mūsu veikalā. Pirmkārt gribam piebilst, ka autore vai nu ir nekorekti norādījusi par ko sūdzas, vai vienkārši šis raksts ir konkurentu darbs. Nosaukumā minēts mūsu nosaukums, bet zemāk norādītā adrese ir pavisam cita: modesbode.1s.lv, kas atrodas Liepājā. Arī minētā situācija nav notikusi mūsu veikalā, jo nemaz tādu jaku nekad neesam pārdevuši, kā arī mūsu politika liedz piegādāt tik krasas atšķirības preci, kas vispār neatbilst piedāvātajai. Aprakstā minēta arī pavisam citi piegādes laiki, mums tādi pavisam noteikti nav norādīti, kā arī daudz citas norādes, kas liecina, ka šī sūdzība nav par mūsu veikalu. Ļoti skumji, ka sūdzības autore savā aprakstā ir bijusi tik nekorekta un nav pareizi norādījusi par ko tad sūdzas, tādējādi nepamatoti nomelnojot arī kādu citu, kurš šajā situācijā nav pie vainas. Gadījumā ja šis ir kārtējais konkurentu darbs, tad mums Jūs žēl, ka izmantojat tik netīrus paņēmienus.

Ar cieņu,
ModesBode.LV!

L Lepnā Lavīze 09.11.2014

Cienītā Valmieras modesbode, izpētīju arī jūsu lapu. Jūs arī tirgojat aliexpres lētā gala Ķīnas preces, tātad nav īpaša starpība, kur nepirkt.
Par konkurentiem sasmējos! Ja vēl būtu brendu preces vai vismaz kvalitatīvas ...

S svetiks37 11.11.2014

Loti atvainojos ka nekorrekti uzrakstiju inernetveikala adresi modesbode.1s.lv tas ir Liepaja, tas neattiecas uz modesbodi.lv kas ir Valmiera, loti atvainojos ka biju nekorrekta