Modes mākslas studija - Slikts serviss

Pēc uzaicinājuma apmeklēt iestādi un iepazīties ar studiju pirms kursiem (gribēju pierakstīties jau pagājušogad), zvanot dabūju atbildi - "мы не смотровая площадка" no administratores, kura nemaz negribēja pat nosaukt savu vārdu. Tomēr atzvanot citā dienā dabūju to pašu administratori, kura runāja to pašu - "что вы хотите?", biju pilnīgi nepatīkami pārsteigtā atkal. Pēc mana zvana atzvanīja "slepenais" numurs - kurā "direktore" graudīja griezties policijā sakarā ar administratores terorizēšanu.
Gribēju slēgt līgumu, tagad nekāda gadījumā un nevienam nerekomendētu. Ļoti nepatīkami pārsteigtā.
Meitenes, vai jums viss ir kartībā? Ar klientiem tā neruna. Ja cilvēks zvana, tad jā, viņam ir interese par jūsu kompāniju un par jūsu produktu - kursiem. Tomēr pēc jūsu attieksmēs interese pazūda. Nerekomendēju studiju darbiniecēs nelaipnības dēļ.

K

H Hugo H. 21.08.2019

Ko var bāzties virsū ar savu krievu valodu? Turklāt sūdzībā nav pat pieminēta krievu valodas zināšana/nezināšana.