www.sudzibas.lv Modern Home Piegādes termiņš... iespējams pazudīs ar naudu vispār.

SIA Lans - Home Modern Spicē - Piegādes termiņš... iespējams pazudīs ar naudu vispār.

Jau mēnesi cīnos par to, lai piegādātu manas pasūtītās mēbeles. Neko jau īpašu nepasūtīju, tādus virtuves krēslus varēja pasūtīt jebkurā mēbeļu veikalā, tomēr uzķēros uz pārdevējas klajiem meliem, ka krēsli tiks piegādāti 3 nedēļu laikā. Kad zvanu - jautāju, tad sola atzvanīt un pazūd (neatzvana jau 3 reizes) ... Vēl ne krēslu, ne 50 % avansa atpakaļ neesmu saņēmusi. Ļoti nekorekta rīcība, es pat aizdomājos, vai tā nav krāpšanas shēma kaut kāda. Ja tuvākajā laikā nebūs pasūtījuma, nāksies vērsties policijā. :(

K Kika 07.04.2011

Ko Tu domā Tev policija palīdzēs? Raksti iesniegumu firmai, ka atsauc pasūtījumu. Tad ja nereaģē sūtī sūdzību PTAC>