www.sudzibas.lv Modem Otvratiteljnij internet

Modem - Otvratiteljnij internet

Predlagaemij sia "Tele 2" modem s internetom(mobiljnij) momentami voobwe propadaet i mozet v te4enii dvuh sutok bitj nedosjagaemim. Esli vi reshili vospoljzovatjsja uslugami "Tele 2" - desjatj raz podumajte, 4tobi potom ne kusatj lokti.

V

K kk 29.05.2010

poljzujusj uze 3 nedeli, vsjo prosto wikarno

K koldes 29.05.2010

I am not sure if you can see, but this is not tragedy.

A Anna 30.05.2010

Nezinu gan esmu tik tiešām tālu no Rīgas un no pilsētas kā tādas bet tieši TELE2 man darbojas super labi varu teikt tikai to labāko:)
Nav gadījies ka pazūd nav gadījies ka uzkaras, un vispār tas jau ir atkarīgs no vietas un teikt ka neiesaki nevienam ir gaužām aplami tad jau es mežā dzīvojot nopirkšu Etalonu un man tas nedarbosies teikšu lai neviens nepērk jo sūds padomā pamaini paņem ko citu un varbūt aizies bet necel traci tas nav tas pakalpojums kas vissur ir vienāds.