www.sudzibas.lv Moda24.lv Kvalitāte un attieksme

Moda24 - Kvalitāte un attieksme

Labdien,vēlos padalīties ar savu sašutumu par "veikala" moda24 preces kvalitāti un atieksmi pret klientiem.Man tuvojās Kāzu diena,izvēlējos neorģinālu kleitu kāzām kas bilde likās skaista un visspiemērotākā,pasūtijumu veicu 19.11.2014, norādiju savus izmērus,man atsūtija rēķinu uzreiz un ziņoja ka 15 dienu laikā prece būs gatava....BET man kleitu atsūtija 30.12.2014 salocītu tādā stāvoklī kā es atvainojos tautā saka"kā no dir**S" ,bet neko nodomāju vis kārtībā izgludināt vienmēr var.pēc tam sāku pētīt preci-Kleita ir pilnīgs pretstats tam ko pasūtiju,mans augums ir kopā 177cm,bet kleita ir kā minimums uz 200cm,krāsa ne balta, bet pelēka sniega krāsa-audums neatbilst aprakstam pat ne saprašanai ,izskatās kā aizkars no padomju laikiem,aprakstā rakstīts noņemami apakšsvārki,reālā dzīve to nevar izdarīt! Kad rakstiju veikala epastā-Vai viņi maz pārbauda ko sūta uz ko man atbildēja.Labdien. 1. Kad jus sanemat pasutijumu ? 2. Jusu pasutijums bija izpildits pec jusu meriem. Visa informacija,kura noradita pie preces,kuras izgatavo pec klienta meriem, tas ir tikai informacija kuru var izveleties klients vai var ari neizveleties. Jus neko nenoradijat, tikai merus. Jus nenoradijat kadu materialu jus gribat, vai vel kadas nianses, tapec kleita bija izgatavota pec originala. 3. Jus nopirkat kleitu pa akcijas cenu ? 4. Jus pirms pasutisanas un apmaksas veiksanas, uzmanigi lasijat pirksanas noteikumus ?no viņu noteikumiem:Ievediet Jūsu datus, piegādes veidu Un Izmēru !!!, kurš ir Vajadzīgs Jums, Uzspiediet "Tālāk".Pārbaudiet ievesto datu pareizumu.Pie nepieciešamības norādiet Jūsu novēlējumus vai jebkādu citu informācijuskarošu pasūtījumu. Uzspiediet uz spiedpogu "Noformēt pasūtījumu".Es uzskatu ka izvēloties zem bildes "ielikt grozā"ir ES VELOS ŠO AR IZMĒRIEM KAS IR MAN NEVIS MAN LŪDU VISSU TIEŠI TĀ KĀ IR APRAKSTĀ,labi ka vēl no tualetes papīra neuzšuva Mīļās meitenes,nebojājat sev nervus,dienu,un nekādā gadijumā nevajag izvēlēties šo maskavas forštates uzņēmumu pagrabstāvā

B blond 20.01.2015

Shitais veikaals, pasuta preces no ebaya. Tas ir 100 % parbaudiits. Vinji peerk tas preces pa dazhiem $ juusu kleita apmeraam maksa 15 usd. Juus protaams to iegadajaties pa 70 €
Stulbs veikaals, krapshaana, un meloshana. Nu nekas Riiga ur paraak maza, driizuma visi visu sapratiits, un veikals var slegties. Joo nedriiks tirgot tadu pretiigu preci

I Inkognite 20.01.2015

Visa prece nāk no Ukrainas un Aliexpress.
Lūdzu Jūsu kleitas un modeles, kuras pārstāv ne vienu vien interneta veikalu LV :))))

Skatiet visas tās lupatas šeit: http://devushka-s-oblozhki.com/

Lūk pa 45 EUR http://www.moda24.lv/ru/odezhda-421601/platjja-421611/link_________________________________________________________________________________________________________

Un lūk tā pati kleita no pa grašiem no aliexpress.com :

Nu kaa Jums cenu atšķirība? 11 $ un 45 EUR par lupatu!!!

P.S. Vai tiesaam ir tik gruuti pieregisteeties saitaa un pasuutiit pasaam?