www.sudzibas.lv Moblive.lv Krāpšana, neatdod naudu

Moblive.lv - Krāpšana, neatdod naudu

Pasūtot un apmaksājot preci paziņo ka prece nav pieejama. Nav info no vinu puses kā rīkoties. Uz tel zvaniem vairs ari neatbildēja, necēla. Braucu uz viņu kantori, naudu uzreiz nevar atgriezt, jāraksta iesniegums kur man jālūdz viņiem naudu atdot! Atbildi došot līdz 10 dienām, nav īsti pamata izskatīt tik ilgi, vēljovair ka tā viņu problēma, ka nav prece. Arī likums nosaka uz šādām situācijām uzņēmumam izpildīt prasību iesniegumā minēto prasību, atgriezt naudu, bez pamatotas vilcināšanas.
Pēc trīs dienām zvanīja teica ka būs nauda pēc 1-2 dienām. Arī dienā kad vajadzēja būt naudai telefonu neceļ, tik caur epastu sazināties var, un ar stulbām atrunām tik saka vēl japagaida būs vēlāk utt. Jau kopš iesnieguma iesniegšanas datuma pagājušas 13 dienas! Viena banka, līdz ar to pārskaitījums 5-15 min. Tagad PTAC ir iesniegums, tas vēl nozīmē ilgāku laiku lidz dabūšu € atpakaļ, bet vismaz cerība ka tā būs. Neuzturiet / neatbalstiet šādu kantori, neperciet tur neko!

A aleks26 08.08.2017

Galvenais ka tu esi iesniedzis pieprasijumu lai atgriez naudu no http://www.ptac.gov.lv/lv/content/dokumentu-paraugi
tikai izlabo pirmo rindu kam tu iesniedz, ja esi iesniedzis caur epastu tad tev naudu neredzet veel kadu laiku