AtrisinātaMobilux - Krāpšana

Atnesu telefonu uz garantijas servisu jo skaņa slēdzās ārā. Vienkārši pēc nedēļas atdeva nesalabotu bet viss izdzēsts. Viņi noformatē telefonu un cer ka tas visu salabos un pašiem slinkums pārbaudīt. Scam. Atpakaļ nenesīšu, netērēšu laiku. Vienkārši jāsadzīvo ar defektu. Nesaprotu kā viņi vēl ir biznesā.

27.05.2019

Papildināts Reinis 27.05.2019

mobilux serviss Dominā, ieriķu iela 3.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Reinis 03.06.2019

Detaļas tomēr ir bijušas mainītas. Telefonam vēl joprojām ir problēmas, bet sūdzība nebija patiesa, un darbinieki bija pretimnākoši visu atrisināt.

R

Mobilux 27.05.2019

Cien. Reini!
Pieņemot telefonu no Jums Mobilux darbinieki atzīmēja visus Jūsu norādītos defektus. Ar šo defektācijas lapu tālrunis tika nodots autorizētam Samsung servisam, Mobilux paši neko nelaboja.
Samsung servisa centrs veica pārbaudes kā rezultātā nomainīja 3 tālruņa elektroniskas komponentes: SUB-PBA, RCV, EarJack replacement.
Samsung vadlīnijas paredz, ka remonta laikā ierīces programmnodrošinājums tiek atjaunots līdz pēdējai (jaunākajai) versijai. Apiet šo nosacījumu nevar, jo tad nevar garantēt veikto darbu kvalitāti. Dati šādā gadījumā zūd, taču ja Jūs vēlaties lai dati tiktu saglabāti, par to ir iespējams vienoties atsevišķi. Jautājumi, kas skar iespējamu datu zaudēšanu, atrunāti Mobilux serviss preču pieņemšanas telpā uz letes.
Kad Mobilux saņem preci no autorizētā sadarbības partnera, tā atkārtoti tiek pārbaudīta. Gadījumā, ja defekts joprojām ir novērojams - preci atgriežam servisam. Tomēr, ja defekts ir periodisks, patiešām pastāv iespēja, ka servisā Jums ir jāgriežas atkārtoti.
Ar defektiem nav jāsadzīvo, aicinām sazināties ar mums, iesniegt tālruni remontam atkārtoti un atrisināt šo jautājumu!

K Kristaps 17.01.2020

Man ari telefons pats no sevis pēkšņi izslēdzas un ieslekt vairāk nevarēja aizsūtīju uz garantiju tur garantiju ateica teica ka esot ticis mitrums kata un esot korpusa bojājums netaisīšot tādu! Tagad sūtīšot man telefonu atpakal bet ar to viss nebeigsies esmu griezies pie Ptac un ar viņu palīdzību šo lietu noskaidrošu līdz galam jo bleckview bw9500 pro telefons esot triecien izturīgs un mitrum izturīgs bet acim redzot esmu maldināts!