www.sudzibas.lv Mobilux Garantijas remonts

Mobilux - Garantijas remonts

15,06.2015 internetveikalā www.1a.lv iegādājos telefonu Sony z ultra C6833, pēc 3 nedēļām telefonam ekrānā izveidojās plaisas kaut gan biju uzlicis aizsargstiklu un telefona apvalku (telefons netika mests zemē vai kā savādāk mehāniski bojāts). Nodevu telefonu garantijas servisā vairumtirdzniecības uzņēmumā mobilux, kas telefonu tālāk nodeva servisa centram MTTC. Piecu dienu laikā saņēmu atbildi no mobilux, ka garantija ir atteikta un tiek piedāvāts remonts 260eur vērtībā. Sazinājos ar mttc, kas apstiprināja, ka garantija tiek atteikta un tiek piedāvāts remonts 197eur apmērā. Ļoti interesanti kā mobilux cenšas iedzvoties uz citu cilvēku nelaimi it īpaši ņemot vērā, ka pats telefons maksāja 250eur!!! Visvairāk esmu vīlies MTTC, neiesaku nevienam izmantot viņu pakalpojumus!

J