Mobīlie tālruņi

Par remontu gribu teikt, ka telefonus labo tik ilgi jo1)Ir arī citi gribētāji, kas grib, lai viņu mobiļņiki ir salaboti.2)Viņi cer, ka naivuļi vai nu aizmirst par telefonu, vai nu nav tik uzstājigi, lai dabūtu atpakaļ savus mobīlos.(par tiem kas mobīlos labo viņi tik tiešām ir vai nu padomju RRR strādnieki vai kaut kādi zaļknābji, protams, ne visur.)Ja gribat, lai telefons negļukotu netaupiet naudu un nepērciet telefonus, kur lētāk atrodiet (jo tas tie 5-15Ls uzcenojums nav tāpat vien!)Kā jau tika teikts pērkot jaunu telefonu ielieciet sim karti paspaidied, pakratiet, pazvanieties, izsūtiet sms utt. Silti iesaku pirkt Eiropas ražotāju telefonus. Tā saucamie JAPĀŅU telefoni tur PHILIPS, SAMSUNG, nerunāsim jau par LG suudu, kuri neatmaksājas.Par sevi: man ir bijuši dahuja telefonu un nevienu vel nēsmu labojis kaut gan esmu pircis, gan jaunus (savu laiku bija tāds NOKIA centrs Brīvibas ielā) 3310 par 149LS negļukoja, nelūza. Zinu cilvēkus, kam tie vēl tagad kalpo pienācīgi. Gan lombardos 8850 par 130Ls viss bija vienkārši pizdata, zvanīja, sūtīja un saņēma. Un vēl daudzus citus. Telefonu izturība(baterijas laiks) ir arī atkarīga no tīkla. Starp citu par ELCOR tur katra trešā prece ir brāķis, tā kā var arī paveikties un dabūt labu mantu.

N n 08.11.2004

Starp citu NOKIA veikals Brīvības ielā 88 arī piederēja elkoram.

M Marija 28.12.2007

Interesejos par Nokia 3120 - iegadajos to Technoland veikala...Diemzel uztver tikai lielpilsetas, kaut ari tele2 parklajums ir ari citas vietas Latvija. Vai sim telefonam ir kas lidzams, vai metams ara...varbut vismaz naudu varetu dabut atpakal.