www.sudzibas.lv MOBILāS IZKLAIDES ķER VIEGLPRāTīGOS

MOBILāS IZKLAIDES - ķER VIEGLPRāTīGOS

Neuzķeraties dargie interneta lietotāji uz banerīšiem kur jautā jūsu tālruņa numuru un tad jūs saņemsiet spēles ar atlaidēm.Nepildiet IQ testus un pēc tam neievadiet savu talruņa numuru, jo no jums katru mēnesi novilks attiecīgu summu, manā gadījumā 1, 98.
Jocīgi ir tas ka par šo pakalpojumu novelk naudu arī tādā gadījumā, ja es tās nolādētās spēlītes par šo smieklīgo naudu neesmu sev iekačājusi.Vai tad nav tā ka vispirms es ko ielādeju sev un tad noņem naudu par to, bet te par tukšu gaisu.Atslēgt protams var to automātisko atvilkšanu bet tasir principa jautājums. īsziņas nāk no nr, 176 un pat ir info tālrunis 67049218. Zvanīju teica lai uzmanīgāk lasot noteikumus bet fuck kas par noteikumiem, ja ņem naudu par to ko es it kā būtu varējusi sev ielādēt, bet neielādēju.LOXOTRONS!!!UN KUR LAI GRIEžAS GRIBU PRINCIPA PēC šITāDIEM KVERPļIEM PIEGRIEZT SKāBEKLI, JO DOMAJU KA NEESMU VIENīGā...

D

U Uģis riktigais 07.05.2009

es taapeec neielaizos:)

D Daina 09.05.2009

Vai kādam vēl ir tā gadījies??

W wow 12.05.2009

Tikai tiem, kas sakuma pasuta un tad tikai izlasa!:)

J Jānis 12.05.2009

Abi mani bērni arī bija uzķērušies. Un katru mēnesi atvilka katram pa 2Ls. Un tas nebija kāds kaktu kantoris (vismaz līdz šim nebija tāds iespaids). Telefona rēķinā parādījās, ka tās izklaides ir saistītas ar Tele2. Es saprastu, ja bērni šos pakalpojumus arī būtu saņēmuši. Bet tā arī ne reizi pus gada laikā (pēc tik ilga laika sāku interesēties par rēķiniem) nekas netika saņemts. Tātad, iespējams ka esmu apšmaukts par 24 ls. Tagad abiem ir ZZ un ir ok. Pirmajā mēnesī gan meita vēl paspēja atkal wapā pazaudēt par nesaņemtu pakalpojumu 1 Ls, bet kopīgiem spēkiem izdodas izvairīties no turpmākas apkrāpšanas.

B bezkaunīgais 27.05.2009

S Santa 15.11.2009

Man vakar atnāca sms, ka mans abonomēšana cellxl ir pagarinaata, tad nu saaku skatiities, kas tas taads, izraadaas speeliites.. man beernu nav, pati ar nekaadas speeliites neesmu laadeejusi, murgs kautkaads, kur lai griezaas ar so probleemu, jo zz man nav atjaunota kaadus 3 meeneshus... so pagriides spekulantu kantori vajadzeetu likvideet, kraapnieciski izkraapj naudu no cilveekiem!!!