www.sudzibas.lv MNL Bandītiska attieksme pret klientiem

MNL - Bandītiska attieksme pret klientiem

Iesaku mest līkumu MNL veikalam! Ja nepaspēsiet līdz darba laika beigām izglābt savu mašīnu no veikala autostāvvietas, tad jau pēc 10 minūtēm jūsu īpašums bez tiesas un prokurora sankcijas tiks paturēts apcietinājumā līdz nākamajam rītam un paši ar bērnu paliksiet uz ielas. Sabojāts vakars garantēts!

C CastorTroy 19.10.2017

Nav pietiekoši daudz informācijas,lai izdarītu secinājumus. Ja ir uzliktas zīmes, norādīts stāvvietas darba laiks, vai ir kāda zīme, ka teritorija ir privātīpašums,tad viņiem ir taisnība.
Ja tur nav nekādas zīmes un viņi nobloķējuši Jūsu auto, Jums ir tiesības vērsties policijā un pēc tam tiesāties par morālo kompensāciju!

C critical thinker 19.10.2017

tak kārtējais aklais, kas domā, ka var nosviest savu braucamrīku, kur iepatīkas

C critical thinker 19.10.2017

un kad kāds ciemiņš pie viņa kaimiņiem atstāj mašīnu kļauzotāja pagalmā, tad brēc kā briedis

G Gordyfromlv 20.10.2017

Ļaunprātīga autostāvvietas izmantošana? :)