MMK Serviss - Riepu maiņa

Šausmīgi dārgs serviss. Mazai mašīnai pārmest riepas 27 eiro, un cik tad maksātu džipam? Es 20 gadi braucu ar mašīnu un man sāk stāstīt kas šai procesā tiek darīts, es taču to visu zinu! Beigas tomēr samaksāju 25 eiro, visur citur ir 20 eiro pat ir bijis arī mazāk. Šo servisu izvēlējos jo tas ir vistuvāk mājām. Vairs nav nekāda vēlme šo servisu apmeklēt jo ne vienu reizi biju bet divas vai trīs. Vairs tur braukt nevēlos. Ar cieņu, Aija

20.04.2020

R RXX 20.04.2020

Vai tā varētu būt, ka vini... maksā nodoklus? 😱

A AiK 16.10.2020

Aija to nezina/nesaprot,Aija pati nemaksā nodokļus lai uz ķepas saņemtu vairak un grib lai citi arī ta dara lai viņai lētāk ! Neesi ka Aija

Entuziasts 21.04.2020

Šis kantoris nav uzticams, ar riepām veic mahinācijas, mājaslapa ir, pazvanot uz servisu arī ir, uz vietas nav, jo vai pārdotas, vai būs rīt, vai pārdevējs Ilmārs nav kko sapratis.