www.sudzibas.lv MMK Serviss Nepatiesa informācija e-veikalā

MMK Serviss - Nepatiesa informācija e-veikalā

Meklējām vasaras riepas, Mmk e-veikalā liels piedāvājums ar labām cenām un arī atlaidēm labiem brendiem. Izlasīju šeit negatīvās atsauksmes, tāpēc nolēmu kārtīgi piezvanīt, lai nebūtu nepatīkama situācija braucot uz vietas - reāli nevienas no interesējošām, kam bija salīdzinoši labas atlaides, nav pieejamas. Piedāvāja līdzīgā cenu kategorijā švakākas riepas. Laikam tik tāda klientu makšķerēšana, piesaistot ar labu brendu riepām un labām atlaidēm. Labi, ka nolēmām piezvanīt un konkrēti noprasīt, pirms braukšanas, citādāk būtu nepatīkami, kā citiem, kad uz vietas piedāvā to, ko nemaz neskatījies. Nolēmu meklēt citur, kur skaidrāka info par piedāvājumu.

Tak savediet kārtībā savu e-veikalu, lai cilvēki netiktu mānīti par to, ko var iegādāties pie jums.

15.05.2020

B

S sergejs 07.05.2020
dezinformacija

MMK Serviss majas lapā ir pilniga dezinformacija par riepam un to cēnām,iesaku kadreiz tur ielukoties servisa ipasniekam un labot kļūdas!

S Sudzibas.lv Admin 03.06.2020

W waka 18.05.2020

MMk ir sūds, tur nekas nav uz vietas kas ir ar tām it kā labajām cenām, tā ir apzināta krāpšana
P.s. Esmu kādas piecas reizes mēģinājis pasūtīt dažādos laikos, nekad nekas nav, ir bijis ka vispār neliekās ne zinis par pasūtījumu, bet parasti zvana un sākas apmēram šādi: “labdien, šeit no riepu veikala par jūsu pasūtījumu, es tūlīt paskatīšos vai ir uz vietas..., nē, šīs mums nebūs, bet es tūlīt paskatīšos ko mēs vēl Jums varam piedāvāt”

I Ivars Mihasevics 24.08.2020

J Jānis Bērziņš 28.11.2020

Laikam tās labās ziņas ieliek paši darbinieki sūdu servisam. Es ņēsmu viens no tiem zaļajiem gurķiem, kas tur strādā lai man liktu makaronus uz ausīm. Ja jums interneta veikalā cena ir norādīta 60 EUR par riepu tā tad viņa tā arī maksā. Nevis 78 kā paskaidro pārdevēji Biķernieku ielā.
Vairs savu laiku netērēšu uz kretīniem.
Pieņem darbā jaunus gurķus no ss.lv kuri vēl pie tam arī montēt riepas nemāk. Idiotisms