www.sudzibas.lv MMK Serviss Krāpšana, slikts serviss

MMK Serviss - Krāpšana, slikts serviss

Noskatīju mājas lapā riepas, aizbraucu uz Mūkusalas ielu 72d, pateica kad akciju riepas esot tikai pa vienai un dribēju vēl iepirkt ziemas riepas, man atbildēja kad vasarā ziemas riepas vispār netirgojot, es uzdodu jautājumu kāpēc tad pilna mājas lapa ar ziemas ziepām esot jāpasūta. Labi aizbraucu uz mājām salieku grozā izvēlētās riepas un pasūtu. Pagājuši divi mēneši, ne ziņas ne miņas no riepām.

01.09.2019

D

V vitols 01.09.2019

Man arī tas pats:) Reklāmā sarakstīts, ka ir uz manu izmēru riepas, aizbraucot uz vietas nav:)

A Ameli35 15.10.2019

Lūdzu rakstiet sūdzību Patērētāju tiesību aizsardzības centra, jo man no PTAC atbildēja:

"Labdien!
Paldies par Jūsu iesūtīto elektroniskā pasta vēstuli Patērētāju tiesību aizsardzības centram (turpmāk – PTAC).
Iepazīstoties ar Jūsu elektroniskā pasta vēstulē norādīto, pirmšķietami ir konstatējams patērētāja maldinājums, gadījumā, ja konkrētas auto riepas tiek tirgotas interneta veikalā un tiek arī apstiprināta to pieejamība, bet vēlāk patērētājam tiek paziņots, ka izvēlētās riepas nav pieejamas un pārdevējs piedāvā pirkt citu riepu modeli uz vietas veikalā. Vienlaikus informēju, ka PTAC nav saņēmis citu patērētāju sūdzības par Jūsu norādītajiem apstākļiem.
Ievērojot minēto, PTAC Jūsu sniegto informāciju pieņem zināšanai, plānojot turpmākos uzraudzības pasākumus distances tirdzniecības jomā."

L Loģika30 22.10.2019

Neesi vienigais kas tā tiek piečakarēts! Sludinajumos salikuši pilns ar premium klases riepām pa lēto kad aizbraucu iegādāties tad atbilde bija-nav uz vietas,varam jums ieteikt citas kas uz vietas,tā nu centās iesmērēt lētos ķīniešu sūdus!Ta kam čakarēt cilvēkus,viņu laiku tērēt uz tukšām reklāmām?Kas gribēs tos mēslus pirkt tpt pirks,bet mani tas neinteresē!