www.sudzibas.lv MMK Serviss Krāpšana ar cenam, maldinoša reklama

MMK Serviss - Krāpšana ar cenam, maldinoša reklama

Pasūtīju riepas interneta, atzvanīja teica ka jāatbrauc atstat avansu un riepas bus pēc 3 dienam. Atbraucot izrādas ka riepas ļoti vecas un nav iespējams dabūt. Tas bija oktobra sakuma, bet tas riepas joprojām ir pieejamas šodien 5.11.2019 majaslapa. Pasutiju citas riepas, pasūtījums apstiprināts, neviens neatzvanīja. Pēc divam dienam atbraucu uzstādit izrādas cenas jau mainījušas, riepas palika dargāk.

05.11.2019

R

D Dima0001 09.08.2019
Разводилы

Заказал на их сайте комплект покрышек, отзвонился их продаван и стал бубнить в трубку левые вопросы, что б впарить шлак со склада. Конечно же, нужной мне резины у них не было.
Не теряйте на них свое время.

A AivarsB 06.11.2019

Jā tā tajā kantorī notiek, es sūtīju 2x un abas reizes izrādās ka tieši to riepu vairs nevarot dabūt. Ar karti maksāt arī nevarot, kaut redzēju ka cilvēki norēķinās ar karti, kkāds muhļītāju kantoris.