Misty Moon / Ishtar - Krāpšana

Šī vieta nodarbojas ar krāpšanu. Neformālas, simpātiskas darbinieces uzaicina nepazīstamus vīriešus, kuriem piestāda milzīgus rēķinus par nesaņemtām lietām. Konkrētajā gadījumā tika izkrāpti aptuveni 95 eiro par kafijas krūzīti, vīna glāzi un visticamāk čekā saliktām nesaņemtām lietām. Konstatējot krāpšanas faktu devos prom pat neizdzēris kafiju! Sazvanījāmies ar Ihstar īpašnieku, kurš attaisnojās, ka Misty Moon nepieder vairs viņam, lai gan maksājums aizgāja uz Ihstar. Viņš atmaksāt izkrāpto naudu atteicās un teicās neko nezinot par nelegālo biznesu. Līdz ar to šobrīd tiek gatavotas lietas. Līdzīgus gadījumus lūdzu sazināties, palīdzēsim atgūt jūsu izkrāpto naudu!

K Klientamnavtaisnība 13.09.2020

A kāpēc maksājāt, ja pakalpojumu nesaņēmāt?

Paradeez 13.09.2020

Man tāds pats jautājums, kā var samaksāt 95 eiro un nepamanīt? un pamanot, ka esat apkrāps, tā vieta , lai pieprasītu naudu atpakaļ, devāties prom

Den91 13.09.2020

Paskaties atsauksmes Google, tur gan vārdi gan uzvārdi, kas tika apkrāpts.

K Klientamnavtaisnība 13.09.2020

Neredzu uzvārdus. Plus tas ir screenshots, uz profiliem nepāriesi. Izskatās, ka apvārdo.