www.sudzibas.lv Minikid.lv Slikts serviss.

Minikid.lv - Slikts serviss.

Pasūtīju bērnu velosipēdu noformējot pasūtījumu internetā, 02.07.2018, nākošajā dienā atzvanīja sakot ka velosipēds neesot noliktavā, jāgaida kad tas tiks atsūtīts no polijas, vai es gaidīšot. Jāgaida esot līdz 4 nedēļām. Ok, līdz bērna jubilejai laiks vēl bija, piekritu. Pasūtījums tika pieņemts. 27.07.2018 zvanīju uz veikalu un interesējos kad gaidāms velosipēds, uz ko man atbildēja, ka piegādes mašīna no polijas ir ieradusies noliktavā, un pirmdien varētu gaidīt kad velosipēds būs rīgā. Līdz 06.08.2018 (vesela nedēļa) nebija nekādas ziņas. Zvanīju atkal uz veikalu, kur man atbildēja ka velosipēda nav, parunāšot ar priekšniecību par to kad velosipēds būs, solījās atzvanīt tuvākajā laikā. Protams, tuvojas darba laika beigas, pats zvanīju uz veikalu lai noskaidrotu kas tad ir ar to velosipēdu. Pārdevēja teicā, ka atzvanīs, pēc 5 minūtēm atzvanīja un teica ka polija šosezon velosipēdus vairs nesūtīs.

Vienīgais ko teicās, ka esot ļoti žēl.

Bērnam pēc nedēļjas jubileja, uz kuru velosipēdu vairs nevaru paspēt nekur pasūtīt, jo šis veikals minikid.lv nevarēja vairāk kā mēnesi paziņot par to ka velosipēda nebūs.

C

Kolta 06.08.2018

Varbūt velosipēdu var nopirkt veikalā.

H Hekate 06.08.2018

Pamēģiniet Babystore.lv vai Babystore veikalos