www.sudzibas.lv MiniCredit "быстрый" кредит

MiniCredit kredīts – nedzīvo bez naudas! - "быстрый" кредит

Не пользуйтесь услугами сайта https://www.minicredit.lv/ если вы хотите получить действительно быстрый кредит. Перечисление одного сантима занимает 4 часа, а потом они начинают дерзить, мол адрес у вас московский и вы нас обманываете и предлагают получить кредит на почте. Уж не знаю что у них там случилось... Видимо дела совсем плохи, что на почту посылают

р

A aha 05.08.2011

bred, mne dali uze 3 raza, daze kogda ne vovremja oplatil kredit u nih.oni idut na vstrechu i grafik sostavlajut jesli sovsem trudno oplatit nazad.

J JānisVīksna 05.08.2011

Tā taču ir sūdzība, ka nav vairs muļķu, kuri uz viņiem uzķeras!

F Forši 05.08.2011

Forši, ka uz šiem cietumnieku trikiem vairs neviens neuzķeras! Nekas, šiem cietumā ir daudz brīva laika, gan izdomās jaunas metodes kā tikt pie naudas.

K Kopf 15.08.2011

Бедному Ванечке всё в попе камушки.
Мне дали 100 лат без процентов и проблем, что со мной не так?

C CEBEP 15.08.2011

Это реклама какой компании?

? ??? 21.10.2011

Minicredit ir sviestu serviss!! Ņēmu kredītus visu laiku atdevu laikā! Ieskaitīja kontā 10 minūšu laikā. Nebiju kādu laiku ņēmis, ievajadzējās mazliet atkal. Ieeju savā kontā uzspiežu cik vajag kredītu, bet pēc 10 minūtēm atnāk sms, ka aizdevums atteikts. Ienākumi tādi paši un darba vieta ar nav mainīta! Zvanu minicredit, šie mierīgi pasaka klientam kurš maksājis laicīgi visus lielos procentus...mēs nevaram komentēt (bezmaz atšujies, ko gribi)...nu ko es Jums teikšu...pilnīga žīdu kompānija!!!

K KAKTUS 17.01.2012

Клиентов у них походу совсем осталось мало...озлобились как падлы со своими штрафными процентами...взял кредит 250 на 14 дней и возращать нужно было в пятницу...вернул в понедельник и за 3 дня 8.25 (3, 75)в день...так суки проценты так и берут с 275 1% штрафных...по 3.75 в день...сказали будут месяц начислять и передадут дело в кредиторам...те ещë латов 200 начислят...так что первый кредит замануха и как им ещë лицензию выдали.стоит только догадываться

K KAKTUS 17.01.2012

вот ублюдки...даж за пятницу штрафные проценты посчитали...вернуть 13 января-вернул 16 и откуда три дня??? за 13 января я же заплатил по договору ...пиздец котенку...

M Musy 17.01.2012

совсем недавно получала у них кредит, быстро и без всяких проблем. Думаю, дело не в компании, а непосредственно в Вас.

K KAKTUS 17.01.2012

Прблема в Нас в людях...в понимании..договорился я с ними уплатить штрафные за два дня в размере 5.70 и предупредил что они потеряли клиента.Они усмехнулись и сказали что к ним потом приползают на коленях и умоляют дать денюжку. P.Sслов нету

Leonīds Osipovs 23.05.2012

Man viņi vairākas dienas sūtīja e-pastu un īsziņas, lai es pārskaitu uz viņu kontu vienu santīmu. Es to biju izdarījis divu minūšu laikā jau pirms reģistrācijas. Pa to laiku, kamēr viņi atrada to santīmu, man jau sen naudu vairs nevajadzēja. Labi vien ir, ka atteica.

K Kate_ 24.01.2013

Да, у них там шарашкина контора и скорость выдачи кредита - на другой день=) когда уже не нужно. Ох, а как они любят письма слать по почте с предупреждением и за это 10 lS приплюсовывают к кредиту)) дела у них действительно плохи)) кстати письма шлют при задержке оплаты на 5 дней. Рада, что нет надобности больше пользоваться их услугами))

A Artis 30.01.2013

Labdien...vēlejos padalities manas mātes pierdzē ar Minicredit...ņemot no viniem kreditu...nacas ņemt vinai ar dažadam bankam...jo vinjai bija seb banka..viniem citas...kad nacas adot, iekrita datums uz brivdienam...atteicigi nauda ienāca tikai pec brvdienam...sanaca nokavet paris dienas.Sāka nakt vestules par to ka viņa ir parāda tur kaut kādus 3 latus...uzrakstija vinjiem apskaidrojot situaciju, vinji pilniba nelaipnībā un iedomibaa atbildeja pretigi un pec tam tuprinaja sutit soda procentus no soda procentiem ! Un pec paris dienam jau summa trīskaršojās ! Atnaca vestule ar 12 latiem ! Vai tas ir normali ??
Cik esmu saskaries ar kredītiem...neviens par paris dienam kavešanos nekādus soda procentus neliek ! Ir priecigi ka adod naudu kas bija jadod..neviens izpiesh un nirgajas par cilvekiem !

NEKAD NE'ŅEMIET KREDITU NO ŠIS IZSPIEDEJU IESTADES !!! JA VIEN NEGRIBAS SEV PROBLEMAS!

Q qwerty22 03.03.2013

Nekādu ātro kredītu! Nekāda MiniCredit!

R Raimonds21 05.08.2013

Objektīvs pārskats par Minicredit šeit - www.aml.lv/minicredit Reāla pieredze un pamācība, ko darīt, ja gribi aizņemties. Svarīgi - ņem tikai tad, ja vari atdot.

L liza1904 05.08.2013

SIA "ExpressCredit" ari liek soda procentus par katru kaveto dienu, ari ja maksajuma diena ir brivdiena.

adiabo 06.08.2013

Все эти фирмы так называемых экспресс кредитов нарушают закон, погуглите "Baltais Bruņinieks", считаю что один из лучших вариантов в проблемы попавшим с этими ростовщиками.