www.sudzibas.lv Mini zoo Rozites Tirgo slimus bez veseliba sizraksta zverus

Mini zoo Rozites - Tirgo slimus bez veseliba sizraksta zverus

Mazāk kā menes atpakaļ nopirkām pa 250 eiro jenotu..Nobraucām pāri 200 km uz turieni, izrādās ka jenotiņš nenormāli maziņš, bet tirgotāja uzspieda ka tādu jāņem, lai ir parocīgs...Uzsveru, ka ne izziņu ka zvērs vesels mums nedeva, ne arī kvīti izsniedza, ka tāds dzīvnieks ir nopirkts šajā mini zoo... Atbraucot mājās, kad pirmo reizi barojām, klepoja, bet mēs domājām, ka rīstās ar pienu un aizrijas... Kā jau nezinātājiem... Bet pa šo īso brīdi protams nenormāli ielīmējam šo mazo brīnumiņu, kas bij ilgi plānots mūsu ģimenē...Pēc laika sapratu, ka māzā paliek vārgāka, devāmies pie vetārsta, kurai personiski es arī varu pateikties, ka neprofesionāli dara savu darbu un pat nezin pie kuras dzīvnieku grupas pieder jenots.. Uzsveru cik neprofesionāli vetārsti strādā Ogrē, upes prospekts 13.. " kila", izrakstīja dzert mums antibiotikas... 5 dienās... Pastāstiet, kur mazam bebukam kurš dzer tikai pieniņu var dod antibiotikas, tabletēs? Es nezināju saprotams, kamēr vakar nepazvanīju uz Rīgas slimnīcu pakonsultēties...Tieši uz 4 dienu zvēram kļuva ļoti slikti.. Sanāca ka tieši sestdienas vakars ap 11, vakarā... Taka mašīnas mums pašiem nav.. Un nevienu nesanāca sazvanīt lai vestu uz klīniku Rīgā, jo paši dzīvojam Ogrē... Sazvanījām 2 ārstus, no kuriem viens smuki sameloja, ka neatrodas Ogrē, otrs nemaz nezināja ko varētu ieteikt mājas apstākļos zvēra lai mazi āti drudzi.. Tā nu pašu spēkiem gaidījām rītu ar mazulīti, kamēr kādu sazvanīsim.. Sazvanot dakteri baigu, 8 no rīta un izstāstot situāciju, ka ņu jau ir kritiska, saņēmām smuku atbildi, ka viņi strāda no 10. 00... Ar asaram acīs, meklējam intrnetā tālāk kas var palīdzēt.. Jo situācija jau bij kritiska... Beidzot dabūjām mašinu un ņu sataisījāmies brauk uz rigu...Bet bet, bet... Pa ceļam Salkalnē mazā aizgāja uz citiem ganību laukiem, manās rokās... Liels paldies dakterim baugim, par palīdzību, un viņa zvērestu, ka viņi sāk strādāt no 10. 00.. Mūsu mazulīti vairs neatgriezt, un uzskata ka vaina ir mūsu labajos un sirsnīgajos vetārstos, kuri nāk uz darbu pelnīt naudu, nevis glābt dzīvības.Piebilstu, ka tā nav pirmā reize ka kilas vet klīnika bendē zvērus, mums pašiem nobendēja jūrascūciņu, šinšillu un pat pundurtrusi.. Pēc vizītes pie šie ārstiem vakarā grauzēji bin miruši, ja sākumā domājām ka tā ir sakritība, tad šajā reizē esam visa ģimene pārliecināta ka tur strādā zvēru bendes... Starpcitu zvanīju uz to mini zoo, kur man skarbi atbildēja, ka paši vainīgi.. Un tagad ir izdzēsts arī sludinājums.. Starpcitu tajā mini zoo arī slimas aitas bija, kuras viņi tāpat kā jenotiņus tirgo ss. Lv... Un vai tādiem mini zoo par zvēru tirgošanu nav jādod čeks un jāmaksā nodokli?

M mrrx2 28.09.2015

:(- Nezināja sieva klapatu, tad iegādājās jenotu pa 250jevro- pa tādu naudu tak aunu var nopirkt:(tiesa gan ne pārāk treknu;)

S Sanita Nataly 29.09.2015

Kaadu zveeru gribu, to peerku...Ja tev patiktu auns-peerc aunu... Muusu gimenee laipni gaidiits bija jenotinsh...
Jums piestaaveetu, jo tikai TAADS AUNS kaa Juus var panirgaaties par sveshu cilveeku beedu...

E ELLIO 29.09.2015

Brīnos par cilvēkiem, kas iegādājas dzīvnieku, pat nezinot kā to kopt, pie kādas sugas tas pieder un pēc tam vaino vetārstus, kuri dzīvnieku nobendējuši.

Minesota 29.09.2015

Jenots ir meža dzīvnieks. Varbūt viņam bija alerģija uz tavu smaržu vai sviedru smaku un tāpēc tas nomira.

O Olga-Olga 29.09.2015

В течении 3 дней после покупки болезнь животного(за исключением травм и неосторожного обращения) это проблема заводчика. Дальше-уже ваша. Больно писать, но только вскрытие и посмертный диагноз могли доказать вину заводчика. Не думаю, что вам было до этого. Мне безумно жаль вас и енотика, ветеринары давно уже кроме денег ничего не видят. А налоги платятся только если у них разведение енотов-вид коммерческой деятельности. И то, 99 человек из 100 покупателей попросят подешевле и без бумаг. Вот так и выходит. Я вам очень очень сочуствую(

J jasmina1310 23.01.2017

Katram savs viedoklis,mēs nopirkām pundur kazlēnus,veseli,sprigani,visu mīluļi,arī saimniece pieklājīga,kompetenti izstāstīja visus barošanas un kopšanas noteikumus,kā arī izstāstīja viņu izcelsmi.