www.sudzibas.lv RIMI Apsarga uzvedība

Mini Rimi Marupes iela - Apsarga uzvedība

Iegāju veikala 20.50 paņemu produktus ko vajadzēja, bet nevarēju atrast riekstiņus, tāpēc mazliet aizkavējos pie plaukta, taja bridi veikala apsargs jau skrēja preti ar izteicienu (kas ir ko staiga mēs slēdzamies ciet palika viena minūte, es pakeru groziņu un devos pie kases, protams viņam atbildot ka nevis kas ir bet pieklājībai jābut, sekoja atbilde ; tulit es atstasot iepirkumu veikala un dosoties uz izeju bez pirkuma, čeks man reģistrēts ar laiku 21.00.52 vai tik tiešam apsargam ir dotas tādas ricības ka pircēji šada veida tiek izlikti no veikala?

I

E Elisa Elisija 29.03.2020

Kas tas par prikolu iet uz veikalu pēdējā momentā?

K karliss5 29.03.2020

Turkley901 šoreiz tev piekrītu un darbinieki ilgāk pavada laiku vēl pēc tam jo jāsaskaita ir kase vēl.
Un tiešām kapēc setdienā ir tik vēlu jākratās uz veikalu. Vaijadzētu vispār setdienās vēl īsāku laiku uzlikt un svētdienās vērt ciet visus veikalus,

I Inesitea 29.03.2020

Tad ejot veikala ir jabridina ka veikals sledzas ciet,jo pie durvim darba laiks nav saskatams, bez luktura. Un runa vispar iet par apsarga pieklajibas pakapi.

D Dace Koltova 29.03.2020

Ko vispar varat vazaties pa veikalu karantinas laika vai tiešam tikai rīšana ir svarigaka? Ja cilveki ta vazasies pa veikaliem tos ari slegs vai tiesam ar to butu jabeidzas lai visi idioti saprastu ka veikals nav parks pa kuru stundam pastaigaties!

P Pelekais Latvietis 29.03.2020

Iemācies plānot savu laiku.

Joe Rogans👽 29.03.2020

👎👎👎Stulba sūdzība #PaliecMājās