www.sudzibas.lv Millo Beauty Nekvalitatīva bižutērija par salīdzinoši dārgu cenu, brāķētas preces gadījumā, uzņēmums neuzņemas atbildību.

Millo Beauty SIA - Nekvalitatīva bižutērija par salīdzinoši dārgu cenu, brāķētas preces gadījumā, uzņēmums neuzņemas atbildību.

Iegādājos 06/01/2017 bižutēriju t/c Mols veikalā Millo Beauty. Diemžēl, lai cik sajūsmā sākumā biju par nopirkto bižutēriju, tik ļoti šodien esmu vīlusies. Pirmkārt, kopš 06/01, 4 reizes esmu devusies uz veikalu mainīt rokassprādzi, jo stiprinājumam magnēts krita ārā. Pedējā reizē man vispār lika saprast, ka rokassprādzi nepareizi lietoju. Pēcāk radās jautājums, kam gan citam viņa ir domāta, ja ne daiļot dāmu rokas. Kā arī, saņēmu aizrādījumu, ka jau esmu radījusi viņiem zaudējumus ar 3 savām rokassprādžu maiņām un naudas atgriešana netiks veikta. Turklāt, tiku apvainota, ka es melojot, jo gribot atpakaļ pilnu rokassprādzes summu, lai gan esmu to pirkusi par atlaidi. Piebilde, bez šīs rokassprādzes tika pirkti vēl auskari un rokassprādze, ko dāvināju, Summās es neiedziļinātos, tādēļ precīzu iegādes summu nosaukt nevaru.Tas, ko es lūdzu, kompensēt rokassprādzes iegādes summu, lai vairāk nebraukt uz veikalu veikt preces maiņu un netērētu savu laiku!

K Kristine Ozoliņa 09.02.2017

Čeka kopija ar to nabaga rokassprādzi:)

V Viktorija Pakalniece 10.02.2017

Vajag vienmēr pārbaudīt uz vietas - ielikt auskarus ausīs, palūgt lai palūdz. Man arī gribēja "iesmērēt"' brāķi - paldies dievam, izdomāju uz vietas ielikt ausīs. un izrādījās - ka ausīs auskaru nemaz fiziski nav iespējams dabūt to nesalaužot.

N Natalja K 21.08.2018

Согласна! Качество бижутерии ужасно. Мои якобы серебряные сережки, купленные в этом магазине в Domine, облезли через месяц и носила я их не каждый день. И почему-то девушка-продавец врала,что сережки сделаны из серебра. Не понятно только,зачем.