Mikus Timofejevs - Diletantisms

Šis viedoklis ir man personīgs un, iespējams, neattēlo kopējo situāciju.Ieteicu nekad nesaistīties ar „pārdošanas guru” Miku Timofejevu. Mikus Timofejevs strādāja vairākos uzņēmumos, mācot pārdot, konsultējot vadību, darot citas nepatīkamas lietas, kas bojāja uzņēmuma struktūru un attiecību starp darbiniekiem. Man šķiet, ka viņš ir žurka, mēlnesis un intrigans. Uz apmācībām Timofejevs radīja savu unikālo pārdošanas stratēģiju kā piemēru uz reālajiem pircējiem un nepārdeva nevienu preci. Pilnīgi neko. Ieteiktu nesaistīties ar šarlatāniem, kuri iztēlojas par speciālistiem – patiesībā viņi ir mazāki par nieku.

C

R Ronins 19.12.2014

Kategoriski nepiekrītu. Mikus ir viens no efektīvākajiem pārdošanas treneriem Latvijā, kurš atšķirībā no citiem skaļajiem vārdiem, kuri par treniņu paprasa trīsciparu skaitli, pārdevējiem kaut ko arī iemāca. Esmu strādājis ar vairākiem, labāka par Mikus nav. Tas, ka godātais Cekuls ir atnācis uz pārdošanas treniņu ar mērķi apēst visus cepumus, izdzert visu kafiju un izgulēties, nav izdevies, nav pietiekams iemesls, lai celtu neslavu un pārkaptu LR Krimināllikuma normas. Uzņēmēji, ja gribat, lai Jūsu pārdevēji tirgo, nevis atsēž stundas, ka tādi Cekuli, meklējiet Miku. Patiešām efektīvs treneris.