Mikus Timofejevs - Diletantisms

Šis viedoklis ir man personīgs un, iespējams, neattēlo kopējo situāciju.Ieteicu nekad nesaistīties ar „pārdošanas guru” Miku Timofejevu. Mikus Timofejevs strādāja vairākos uzņēmumos, mācot pārdot, konsultējot vadību, darot citas nepatīkamas lietas, kas bojāja uzņēmuma struktūru un attiecību starp darbiniekiem. Man šķiet, ka viņš ir žurka, mēlnesis un intrigans. Uz apmācībām Timofejevs radīja savu unikālo pārdošanas stratēģiju kā piemēru uz reālajiem pircējiem un nepārdeva nevienu preci. Pilnīgi neko. Ieteiktu nesaistīties ar šarlatāniem, kuri iztēlojas par speciālistiem – patiesībā viņi ir mazāki par nieku.

C

Komentāri (1)

R Ronins 19.12.2014

Kategoriski nepiekrītu. Mikus ir viens no efektīvākajiem pārdošanas treneriem Latvijā, kurš atšķirībā no citiem skaļajiem vārdiem, kuri par treniņu paprasa trīsciparu skaitli, pārdevējiem kaut ko arī iemāca. Esmu strādājis ar vairākiem, labāka par Mikus nav. Tas, ka godātais Cekuls ir atnācis uz pārdošanas treniņu ar mērķi apēst visus cepumus, izdzert visu kafiju un izgulēties, nav izdevies, nav pietiekams iemesls, lai celtu neslavu un pārkaptu LR Krimināllikuma normas. Uzņēmēji, ja gribat, lai Jūsu pārdevēji tirgo, nevis atsēž stundas, ka tādi Cekuli, meklējiet Miku. Patiešām efektīvs treneris.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes