AtrisinātaMiks Meijūbers Daniels Neibergs Elīna Neibergs - Krāpšana

Organizētā grupā tirgo SIA, kurus paši izmanto, sataisa parādus, pēc pārrakstīšanas uzreiz tiek atņemts pvn, tiek klāt firmas naudai, to nozog. Stradā vairāki cilvēki Elīna Neiberga, miks meijūbers, Daniels Neibergs, ofiss atrodas Tērbatas ielā. Neiesākam sadarboties, iegādāties sia no viņiem, visiem sia apakšā ir parādi, nereģistrēta darbība utt. Daniels Neibergs atkarīgs bo azartspēlēm, piesavinās klienta naudu, bankas datus un izmanto kā savu. Pievienotajos ekrānšāviņos vairāk informācijas par noziedznieku darbību! Reģistrēti daudzi citi krāpšanas, zādzību gadījumi, pirms sadarbojaties veicat izpēti!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Kalninsv16 26.04.2022

Izrādās notikusi cilvēcīga kļūda un ne Elīna Neiberga ne Miks Meijubers nav iesaistīts. Viss sakārtojās un viss kārtībā, atrisināja sūdzību dienas laikā.

K

K Kalninsv16 26.04.2022

Viss kārtībā, viss atrisināts ne Elīna Neiberga, ne Miks Meijūbers nav vainīgi, izrādijās cilvēcīga kļūda, viss tika atrisināts praktiski uzreiz.

Arkukušjans 27.04.2022

Piedraudēja izrēķināties un viss atrisinājās? :D