www.sudzibas.lv Mikriņi Biļešu neizsniegšana

Mikriņi - Biļešu neizsniegšana

Bieži braucu ar "mikriņiem" Rīgā un vadītāji pastavīgi neizsniedz braukšanas biļetes. Visu cieņu "mikriņiem", kuri kursē uz Juglu- tur gan ir laipni šoferīši, gan izsniedz biļetes. Bet Imantas šoferi daudzi nemaz nerunā latviski un biļeti neizsniedz - vienīgais ja uzstājīgi to pajautāju un tad vēl ar naidu noskatās uz mani. Kad tas beigsies???

K

A mozet nahui sestj?

Z Zinaida 11.02.2011

Umnica, kak prozivae6j?Ot kuda ti kakuju hrenj vikapivae6?

Z Zinaida 11.02.2011

U tebja tam mjodom namazano?Kak nacionalnii vopros-ti sradu tut kak tut.

Z Zinaida 11.02.2011

Nu togda privet Hitlerjugendu!Da, ne zrja ti po evrope katalasj, smotrju, horo6ie maneri tam usvoila!

K Kristīne 11.02.2011

To Čangals Pleška:
Kaut kas nepatīk- ir variants-- čemodāni- >dzelzceļa stacija -> dzimtene :D
man ir pilnīgas tiesības kačāt savas pravas LATVIJĀ!!!

J Juris 11.02.2011

Un tev tā biļete baigi vajadzīga, mājās tualetes papīra nav?Nu lai nedod, lai iebāž kabatā naudu, viņš savu darbu izdara, tevi nogādā vajadzīgajā vietā un viss, arrivederči!
Ja kkas nepatīk, brauc ar citiem transportiem es nesaprotu šitos cilvēkus, laikam problēmu maz dzīvē, ja var par tādiem niekiem uztraukties.Laikam skauž, ka kāds var nopelnīt vairāk par pašas ubaga grašiem.
Un pati Kristīne ļoti godīgi ir dzīvojusi?Tiešām???

Z Zinaida 11.02.2011

Kristīne, 4to ti zdesj delae6?Tebja ze turki i negri v Irlandii s neterpeniem dozidaetsja!

A Anonims 11.02.2011

PIekrītu Jurim!

Un Zinaidai arī

UN Čangalim arī!

T truerussian 11.02.2011

Bļē kā pa krīzi dirst tā baigi labi jūtaties-fuck būtu kaut reizi padomājuši no kurienes ta viņa rodās!Kas nav apmierināts, lai iet-pats zin uz kurieni!Ja jau nedod biļeti, tad būtu vismaz lielāku zdāču izdevuši-piem., 30 sant. par braucienu!

J Jānis Saulītis 11.02.2011

Nu, nu, te nu ir redzams, kuri tad patiešām ir īstie naciki. Zinaīdai un Čangalam nacionālais jautājums jau pat rēgojas tur, kur tā nemaz nav! Halucinācijas jau par kaut ko liecina! Un, ja kāds grib ieraudzīt kādu fašistu, tad lai aizbrauc uz mātušku - Maskavā un S-pēterburgā tādu ir bariem.

H harijs 11.02.2011

Tiešām nesaprotu tām biļetēm jēgu. Nu labi, varbūt darbā vai mājās atskaite jādod!
Šoferi nodod konkrētu summu mēnesī un, ja kas pa virsu paliek tad tas nav daudz. Gadās ka pat no savas kabatas jāpiemaksā, ja nav ievācis nolikto summu. Reizēm tak sanāk braukt pustukšā. Tāpēc jau arī ņem stāvvietas, kaut nav atļauts, lai atgūtu pustukšos reisus.
Nu un tās kontroles, - izdomātas lai kaklakungi arī būtu paēduši, Tā sacīt oficiālais rekets.
Otrs, - Drīz RS atņems labi nostādīto biznesu, tad autore varēs kvernēt pieturā un gaidīt lēni rāpojošo gliemezi. Un nebūs vairs par ko sūdzēties.

N neatkarīgsexperc:D 12.02.2011

tev to biļetu vajag? pakaļu noslaucīt?

N neatkarīgsexperc:D 12.02.2011

kristinka, vnk interesējos, ar biļeša stūrīti zem naga izslauki?

е Евгений 13.02.2011

Выяснилось, что так называемые заявители» появились уже после апрельских событий 2009 года, когда водителя задержали при провокации взятки со стороны одного из сотрудников офиса.

J Jevģēnijam 13.02.2011

Ieraksti savu vārdu, drīz būs prezidenta vēlēšanas, varbūt tiksi pašā spicē!

е Евгений 13.02.2011

Способ привлечения к «сотрудничеству» со следствием, как и 70 лет назад, очень грязный. Здесь ничего не изменилось, по сути, со времен CCCP.

* ****** 13.02.2011

HA HA HA

G ggg 16.02.2011

Tik tiešām j''apiekrīt Jevgēnijam, ka nekas nav mainījies kopš PSRS laikiem.
krievu valoda joprojām tiek uzspiesta.Latvieši tagad spiesti izbraukt uz īriju, UK un vēl sazin uz kurieni, lai atkal varētu cittautieši savas pravas kačāt.

č ČangalsPleška 16.02.2011

B Balta 16.02.2011

To Harijs:
Biļetēm ir jēga, JO šoferi neved plānu un uzņēmums iet postā. Tā sacīt jāsaka "spļauj zupā no kuras ēd"!
Brīžiem kontā knapi pietiek naudas algām un prēmijām tiem retajiem, kas ved plānu. Neko jau arī vairāk uzņēmums neprasa, starpību, kas paliek pāri viņi var ņemt sev. Un ticiet man, tā paliek, tieši tāpēc tiek veiktas kontroles, lai redzētu atskaiti, cik izsistas bezmaksas jeb biļetes invalīdiem, un cik reāli sēž autobusā. Viņi tik saka, ka cilvēku nav, brauc pa tukšo. Bet Jūs kā pasažieri tam piekrītat?? Respektīvi, kad kāpjat maršrutniekā, vienmēr ir iespēja apsēsties pa trim vietām? Cik es esmu braukusi, knapi salien, un vēl stāv... Vienkārši pieraduši treknajos laikos ņemt nesliktas summas. Un, kad tādiem aizrāda, tad atbilde: man takš kredīts par dzīvokli, mašīnu..
Zinu dažus šoferus.. gan tos, kuri ved plānu, gan tos, kuri nē. Viņiem savi likumi. Bet tas nedod tiesības izturēties nepieklājīgi pret klientiem. Biļetes ir jāpieprasa un jāpāliecinās vai tās nav "0" vērtībā!
P.S. Un kas vēl.. ļoti daudzi šoferi arī neievēro ģērbšanās etiķeti un aizliegumu smēķēt kabinē!