Micinorm - Krāpšana

Uzmanību! Kārtējā farmācijas blēžu afēra! Pretsēnīšu ziede micinorm ir parasta kosmētiska smērīte ar neitrālu sastāvu un iedarbību! Nekāda ārstējoša brīnum efekta tai nav un reālā vērtība varētu būt 0.20 eur.
Kā jau jūs saprotiet, nekādas "federālās programmas" nepastāv un nav nekāda doktora christopher mihm! Arī visas atsauksmes ir safabricētas!
Vienu gan nevaru saprast. Reāli noziedznieki internetā apzog cilvēkus, tirgojot mēslus, bet policija neko nedara!

м М. С. 28.08.2019

Kas jus esat, laika ceļotājs, vai? Šāda veida darījumi eksistē jau kops 19.g.s.sakuma, ja nemaldos.

Cūkurgailis 17.11.2019

Pats gadījumā neesi "laika ceļotājs"?

S SniegaLācene 05.02.2021

Izlasot sastāvu un parunājoties ar Micinorm pārstāvi Latvijā (tikai krievu valodā) , jau no sarunas vien izdaru secinājumu par krāpšanu, jo krema cenas un kursi dažādiem kompleksiem ir "dīvainas" (lai neteiktu "stingrākiem" vārdiem) . Sastāvā ietilpst ekstrakti no plaši pazīstamiem augiem, kur gribēdami nevar, tik radikāli, ietekmēt sēnīšu izplatību un iznīcināšanu. Konsultants ir neadekvāti uzbāzīgs, nekaunīgs (uzskatot tevi par idiotu, kurš neko nejēdz), netaktisks ...