MICA BEAUTY cosmetics 30ml - par sejas kremu

1. APRILĪ VEIKALĀ SPICE GĀJU GARĀM STENDAM MICA BELLA COSMETIK, KUR PĀRDEVĒJA UZRUNAJA, LAI APSĒŽOS , VIŅAI PREZENTĀCIJA ESOT UZ ŠO KREMU UN VIŅA UZ SEJAS PARĀDĪS KĀ TAS IEDARBOJAS, KĀPĒC NE-NODOMĀJU, BET TAD SĀKĀS UZBĀZĪGA PIEDĀVĀŠANA AR CENU NOLAIŠANU IT KĀ PREZENTĀCIJAS SAKARĀ., UN TĀ KĀ ES KAUTRĪGS CILVĒKS NOPIRKU PAR 36EIRO, PĀRBRAUKUSI MĀJĀS -NU SKATOS- IELIKTS MAISIŅĀ, TĀDĒĻ NEREDZĒJU, KA NAV IETĪTS CELOŠĀNĀ UN IEKŠĀ PUS TRAUCIŅŠ AR KREMU, TAS NU PAR TRAKU!!! TĀ KĀ DZĪVOJU LIEPĀJĀ 200KM NEBRAUCU, TĀDAM CILVĒKAM FIRMĀ NAV VIETAS ,LAIKAM SLIKTI, KA IZTEICOS NO KURIENES ESMU! MĀRA ĶIĢELE. [slēpt]@inbox.lv gribētu dzirdēt atbildi.

Dnk 15.06.2014

Man arī bija tāda pati situācija - apsēdināja krēslā, smērēja kosmētiku un tad piedāvāja nopirkt, sākumā cena bija 50 Ls laikam, es biju šokā, jo pirmkārt man līdzi bija 30 Ls skaidrā un vienalga es nepirktu kaut kādu līdzekli par tādu naudu, jo neesmu tik bagāta - man liekas, to varēja saprast pēc mana izskata, ka neesmu bagātniece. Tā darbiniece stavēja tik tuvu, ka es pat nevarēju piecelties un aiziet. Beigās, redzot ka par tādu summu es pirkt netaisos, kosmētikas līdzekļa cena saruka līdz 25 Ls (šodien ir akcija "pēkšņi"; dodu atlaidi no sevis, tikai nevienam nestāstiet, pat draudzenēm nē un tml.). Darbiniecei bija cerība, ka 15 minūtēs no manis dabūs kaut kādus 25 Ls peļņas. Beigās knapi izrāvos, pat kad kāju speru ārā no tā stenda, mēģināja noturēt līdz pēdējām. Tagad eju ar līkumu šim stendam un ja piedāvā ievilkt tajā kantorī, uzreiz stingri atsaku, savādāk viņas nesaprot un "mīkstos" cilvēkus tomēr pierunā. Drausmīgs mārketings! Nav arī noteiktas cenas - groza to kā grib. Tad uzreiz ir jāprasa cenrādis un jāatsaka milzīgu summu dēļ.

T talmane 04.10.2014

Jā arī man ar šo firmu Migabelle, Micabeauty ir slikta pieredze.Pierunā iepazīties ar itkā augstvērtīgu produktu.Testēšanai paredzētajā pudelītē arī bija augstvērtīgs produkts ar ātru iedarbību, bet pirkšanai piedāvātajā pudelītē produkts smaržoja ļoti lēti un iedarbība izrādījās ar pretēju efektu .man tika piedāvāta želeja acu zonas kopšanai, sākuma par 90eiro, vēlāk jau cena nokritās uz 45eiro.Vispār šokējoši.Pirkums tika veikts ši gada aprīlī, Dominā.Konsultante Ksenija.

G Godiga 18.04.2016

Jā man vakar arī bija pieredze ar to stendu, piedāvāhja kopšanas līdzekli sejai, pa 75eur stāstija ka tas ir augstvērtīgs, minerāli utt, bet pati pumpaina ar netīru sejas porām. arī knapi tiku ārā no turienes, bet aizgāju prom, tagad
lasu koment. kur tā kosmētika ko viņi testē ir efektīvāka nekā ko viņi pārdod, paldies dievam ka neiegrābos!

I Inese Liepa 22.10.2016

Tieši tas pats, iegrābos ar acu serumu Riga plaza, uzbāzīgā konsultante Diaana iesmērēja jau lietotu acu serumu par 45 eir, kauna nav, turpmāk neiekritīšu. Silti iesaku nesēsties krēslā!

M M 09.01.2019

Meitenes ļoti labi prot pārdot. Malači! Iegādājos pūderi pa gana dārgu cenu, esmu ļoti apmierināta ar pirkumu, jo kvalitāte tiešām ir ievērojami labāka kā citiem pūderiem, ko esmu lietojusi un cena ir atbilstoša tam, ka saņēmu arī profesionāla vizāžista konsultāciju. Nevienā parastā kosmētikas veikalā kā "drogas" vai "douglas" nav pieejama profesionāla vizāžista konsultācija un nav iespējams redzēt, kā pūderis izskatīsies uz sejas. Nevajag pirkt pa dārgu naudu, ja jums nešķiet, ka produkts ir tā vērts un pēc tam rakstīt sūdzības. Tas tikai parāda zemu intelekta līmeni un nedrošību, ja neprotat atteikt tam, kas jums nav vajadzīgs un ļaujat sevi aptīt ap pirkstu.

E Elīna 06.02.2021

Piekrītu! Pati arī nopirku minerālu pūderi. Ap 70€ maksāja. Sākumā, kad tikko aizgāju no turienes, nodomāju - ak kungs, ko esmu izdarījusi?! Bet vēlāk gan pirkumu nenožēloju, jo pūderis ir tiešām labs, lietojot katru dienu pietika kādam pus gadam.

K Kristtyaa 18.06.2020

Сегодня была такая же ситуация в Акрополе. Шли с мамой мимо стенда, как моментально девушка от этого стенда позвала, усадила нас на стулья и начала тестировать сначала пилинг для лица говоря, что это чудо, а не просто продукт, потом сыворотку для глаз предлагала. Мы на всё отказались, она тогда взяла калькулятор и начала считать. Цену выдала 260€,но "сейчас действует скидка" и будет только 110€. Постоянно говорила, что к ней возвращаются спустя месяц люди, купившие продукты и несут конфеты, открыла ящик, показала 2 коробки(на самом деле было видно, что они там давно уже стоят для вида). Повторяла она это раза 3 точно. Тем временем, она не отставала, и говорит--вы умеете держать секреты? - да. - сейчас я посоветуюсь с моим менеджером. Прошло пару секунд, и говорит- вы купите этот пилинг за 70€ и тогда для глаз получите бесплатно, но не забудьте принести конфеты как минимум, потому что результат гарантирован и будет! В итоге, мы сказали - нет нет, спасибо и ушли. Она сразу побледнела от злости, что мы ничего не купили и всё. Очень настоятельный, агрессивный маркетинг. Может быть косметика и хорошая, но так втюхивать, это кошмар. Этот стенд будем обходить стороной в следующие разы..

O Olga Shariashvili 18.06.2020

Я даже знаю о ком вы рассказываете.. она мне так же вчера буквально в руки вложила пилинг.. купила за 70 евро, но согласилась лишь потому, что я родила ребёнка и не особо в форме купить себе что-то из одежды (я так себя успокаиваю).. ну и этот пилинг мне на год хавтит, как она говорила.. косметика хорошая, но я бы сама тоже не купила за такие деньги ничего )). Буду теперь так же арессивно от них уходить )).

M Marina Graznova 14.07.2020

Здравствуйте, анологичная ситуация, проходили мимо с молодым человеком. Увидели, усадили в кресло, начели тестировать. Цену сказали 170, потом сказали что есть скидка на этот крем. Скинули до 130.Когда долго думала, консультант позвала менеджера, она тоже начела мне втюхивать, ну очень настойчиво, скидку до 100 спустил. Я повелась, моя вина, как любой женщине хочется выглядить на все 100%.Купила за 100. И когда муж увидел цену, и сказал что не видит никого эффекта, к тому же не можем на этот момент пока позволить, сказал вернуть. Я пришла и обратилась к менеджеру, дала мне бумагу, для заполнения, и адрес офиса мы сразу обратились туда и на следующей день приехали, я всё покозала что закрыто, все чеки есть, сказали что в течении 10 дней, пришол ответ об отказе возврата средств. В Акрополе произошло. Да и продовцу навязчивые, и наглые.