www.sudzibas.lv M.Fixer Slikts serviss

M.Fixer - Slikts serviss

Klaunu kantoris ar meistariem no ipiķu gatera. 23.08. Nodevu servisā 2 htc telefonus, izstāstīju savu bēdu un administr. Teica, ka viens telefons būs gatavs nākošās dienas rītā, otrs pēc kādām 2 ned. , jebkurā gadījumā zvanīs un informēs par progresu. Kā jau ierasts, nezvana neviens ne nākošajā dienā, ne pēc 2 ned. Zvanu pats un man atbild, ka (kā jau parasti) defekti ir sarežģītāki un patreiz profesionālie meistari ir bez poņas, kas par vainu. Labi ok. Paiet vēl 2 nedēļas, no klaunu kantora protams ne ziņas. Tipiski lv, zvanu atkal pats, atbilde tā pati - meistari joprojām nezini, kas par vainu. Mr. Fixer par sevi raksta, ka pie viņiem strādā augstākā klases speciālisti, pats profesionālākais aprīkojums, individuāla pieeja katram klientam blā blā blā, blā blā blā - pēdējā huij*a, kurai viņi paši pat netic. Pēc 2 nedēļām zvanu vēlreiz, lai gan zinu, ka teikšu cirvjiem, lai nepūlās, telefonus savākšu, inteses pēc pajautāju, kāds progressc un atbilde vnk spridzina - meistari, domā, ka vainīgs ekrāns, tagad pasūtījuši ekrānu no ebay (tas ir vēl min. 2 nedēļas) |un gaida, kamēr viņš atnāks un tad skatīsies. Ekrāns vainīgs? No way, tiešām? ! Telefonam, kuram ir redzams, ka ekrāns vienā sānā ir atlīmējies no korpusa, viss strādā, izņemot nerāda attēlu, tiešām vainīs varētu būt ekrāns? ! Un tāda atziņa augstākās klases meistariem ar profesionālāko aparatūru mr. Shitter tiek iegūta pēc 1,5 mēnešiem! Par otru telefonu viņi pat nepateica, gan jau joprojām bez poņas: d vārdu sakot, ēzeļu un taureņu kantoris, kur neko nerubī no mobilo telefonu remonta.