www.sudzibas.lv MFD Veselības centrs Pārdaugava Dr.Līvčane tiešām ārstē?!

MFD - Dr.Līvčane tiešām ārstē?!

Acīmredzot šāda ārsta attieksme pret veciem cilvēkiem ir norma.
Vecmammai (90 gadi) divas nedēļas pēc uzturēšanās slimnīcā ar plaušu karsoni ievērojamu uzlabojumu nebija, slikti jutās, tāpēc ģimenes ārsts norīkoja pie „speciālista” uz apskati. Burtiski ienesām vecomammu pie dr. Līvčanes uz pieņemšanu. Līvčane, izlasot izrakstu no slimnīcas un uzklausot pacienti, pat neveicot nekādu fizisku apskati konstatēja un paziņoja, ka nu jau iet uz labo pusi un izrakstīja... „NIMESILu”! !!! Tāda lūk bija visa „garā” un ārkārtīgi „nopietnā” izmeklēšanas procedūra!!! Radās jautājums – vai šī ĀRSTE ir arī „cilvēks-rentgens”, kurš vizuāli var noteikt, kas cilvēkam iekšā. Vai veci cilvēki nav cienīgi, lai viņiem pat pieskartos klāt???!!! Un vai tāpēc vajadzēja vecmammu vest, kura tā gatavojās vizītei pie ārsta un cerēja uz palīdzību, lai viņai tiktu izrakstīts Nimesils un aizsūtītu atpakaļ mājās?!
Nākamajā dienā, lai noskaidrotu, kā rīkoties tālāk un uzzinātu izmeklēšanas rezultātus (pati nepiedalījos pieņemšanā, jo strādāju, vecmammu aizveda mans vīrs), piezvanīju uz reģistratūru, lai sazinātos ar dr. Līvčani. Tur man atbildēja, ka dakteres telefons nav pieejams un Līvčane atzvanīs pati. Pēc dažām minūtēm administratore man atzvanīja pati ar paziņojumu no minētās dakteres par to, ka analīžu rezultāti būs gatavi, kad paciente nākamreiz atnāks!
Man bija šoks! Par kādām analīzēm un kādu nākamo pieņemšanu iet runa, ja nekas netika darīts vispār un par nākamo vizīti arī nevienojās?! Interesanti gan, ka no rīta nevar atcerēties to, kādus darbus veica (vai arī neveica) iepriekšējā vakarā?
Kad pateicu administratorei, ka tomēr gribu sagaidīt dakteres zvanu, saņēmu atbildi, ka Līvčane to nedarīs!
Tātad secinājums ir šāds: veciem cilvēkiem ir lemts vienkārši ātrāk mirt šādu „ārstu” attieksmes dēļ!

L lietpratējs 05.03.2010

Varbūt sakritība, bet neko labu par Ķengaraga ārstiem dzirdēt nav nācies.

V vecāžurka 05.03.2010

Arī man šajā pat firmā rūgta pieredze. Pirms pusotra gada mana meita salauza roku un gāja pie toreizējās ģimenes ārstes, kura nozīmēja rentgenu, bet pati arī pateica, ka tur nekā nav. Sāpes pastiprinājās un arī pēc mēneša tā pati ārste apgalvoja, ka nekas nav. Pēc 2 mēnešiem pieprasīju beidzot nosūtīt pie ķirurga (bez nosūtījuma jau nevar) un ķirurgs pateica, ka neārstēts lūzums nepareizi saaudzis, izveidojusies "mākslīgā locītava" un steidzami nosūtīja uz traumu institūtu. Pēc tam es prasīju ģimenes ārstei, kāpēc tā sanācis uz ko viņa atbildēja - es jau domāju, ka tur nekā nav, kas tad ir - roka?!

G gunta 07.03.2010

Tie ārti pie kuriem esmu gājusi šajādoktorātā mani ir apmierinā'juši, un ja nemaldos ka šeit pat bija rakstits par gīmenes ārstiem, ka lielāka daļa vienkāŗsi ir telpu īrnieki, kas tur vnk īrē telpu un pašai iestādei nav tur nekādu citu saistību.

A Andis 20.05.2010

Nu cienījamā autore šo vēstuli ārstniecības iestādes administrācijai ir nosūtījusi???

V Valērija 29.06.2010

Nu nezinu kā kuram, bet Ķengaragā ir labi ārsti ! Piemēram mana ģimenes ārste - Laura Alksne ir vienkārši ideāla ! pat tagad, kad dzīvoju stundas braucienā ar dieviem autobusiem no Ķengaraga, ārstu netaisos mainīt :))

е ЕЛЕНА 19.12.2011

Не знаю, как кому а ваше доктор Laura Alksne, не так хороша, как кажется! Может три года назад, когда она только закончила институт она и была идеальной, но только не сейчас!!!Выпросить у неё рецепты которые полагаются по закону со скидкой стоит ещё одной болезни!!!

L laurina 11.02.2013

Dr. Laura Alksne ir pavirša, savā darbā neieinteresēta persona. Es varētu samierināties ar to, ja ārstei ir 3-40 gadu darba stāžs, bet tādas parasti ir iejūtīgākas, īpaši, ja runa ir par mazu bērnu. Dr. Alksne var atnākt mājas vizītē, paziņot, ka nezin, kas tā par saslimšanu (nenosūtīt pie kāda, kas varētu zināt, vai vismaz pati konsultēties pie zinošāka speciālista) un tad vairs nelikties ne zinis. Starp citu 2 no 3 izrakstītajām zālēm maziem bērniem dot nedrīkst. Atnākot vizītē ar bērnu pēc slimošanas viņa pat neizklausa plaušas... Toties kartiņā ir sarakstīts, ka viss izdarīts un nekādas patoloģijas nav. Papīri sarakstīti perfekti, nekāda Veselības inspekcija nespēs piekasīties.
Ārstes un viņas medmāsas uzvedība pieņemšanas laikā neatbilst nekādiem ētikas principiem - ķiķināšana, iepriekšēja pacienta apspriešana utt. Vienkārši apbrīnojama tik neprofesionāla un nolaidīga attieksme no jaunas ārstes, kurai pēc idejas vēl jābūt ikdienas rutīnas "nenogalinātai" vēlmei palīdzēt cilvēkiem. Nomainījām ārstu!

L laimīte 03.03.2016

Man arī ir ļoti slikta pieredze ar Dr. Lauru Alksni. Ļoti pavirša un pilnīgi savā darbā neieinteresēta. Nomainīju šo ārsti pirms vairākiem gadiem. Arī atceros, ka apsprieda iepriekšējos pacientus. Precīzi nespēšu citēt, bet nu doma tāda - kā vīrietis 40 gados iedomājas, ka nekad nekas nesāpēs. Sūdzējos par nogurumu, sliktu atmiņu un sliktu imunitāti.. Vēlāk man atklāja pamatīgu D vitamīna deficītu, bet nu ārste nekad neiedomājās man ieteikt pārbaudīt vitamīnus (valsts neapmaksā), nedz arī ieteikt padzert vitamīnus. Sāku dzert Vigantol un situācija ārkārtīgi uzlabojās :) Vairākus gadus cietu no pamatīgiem gremošanas traucējumiem, taču mani nevienu reizi nenosūtīja pie gastraloga. Viņas izrakstītie omeprazoli nepalīdzēja. Atceros, ka vienreiz tik noteica, ka visas gremošanas kaites varot izārstēt 3 ned ēdot tikai putras.

I ilze5126 05.05.2014

Esmu dr.Lauras Alksnes paciente, arī mani bērni un vīrs. Varu apliecināt, ka viņa vienmēr rūpīgi izmeklē pacientu, īpaši jau bērnus, un izklausa pat, ja sūdzības ir tikai par izsitumiem vai sliktu miegu.Praksē strādā jauka māsiņa, kas labi saprotas ar bērniem.Diemžēl mediķu darbs ir saistīts ar cilvēkiem un, kā zināms, visiem nekad nebūsi labs.
Par konkrēto praksi varu teikt tikai labu.

Latviešu tautas 06.05.2014

Latviešu mentalitate, odnako!..

I irena kupse 25.06.2014

Lasu komentārus un nesaprotu! Man dr. Alksne bija gadus 3, vīra slimības pēc biju spiesta pāriet pie cita ārsta Vecmīlgrāvī. Dr.Alksne palīdzeja tikt pie laba rezultāta manās vainās.Nebija problēmas saņemt receptes, nosūtījumus pie speciālistiem.Paldies Dr.Alksnei .

S spoicene 24.11.2014

Daktere Alksne, manuprt nau pelnijusi lai vinu sauktu par arstu...ja pat atsaka palidzibu akutam pacientam nu tad piedodiet kada runa var but par profisionalismu..pat uz akutajam stundam japierakstas...kur tas dzirdets.un ta itka tas butu viniem pasiem jamaksa, un nedod dievs pacients aiznem vairak laika ka vinam pienakas.!!!(man uz katru cilveku ir 20.minutes )taka konveijers.

D drhotdog 06.01.2015

Protams! Arī pie mana ģimenes ārsta akūtajā stundā ir jāpierakstās! Tā ir tikai viena stunda, tādēļ jau arī jāpierakstās, lai zinātu, kādā kārtībā ārstam jāpieņem cilvēkus! Un pēc likuma, cik zinu, ģimenes ārstam ir 15 minūtes vienam pacientam. Ja atnāk vairāk pacientu, nekā ir vietu akūtajā stundā, tad dakterim jāstrādā ļoti ātri.
Un, mīlīši, pierodiet, ka ģimenes ārstam IR jādarbojas kā konveijeram, Tā ir valstij finansiāli izdevīga sistēma un ģimenes ārstiem neviens neļauj pieņemt pacientus ilgāk, neraugoties uz to, ka dažām tantiņām gribētos runāt veselu stundu. Anglijā pieņemšana pie ārsta ilgst 5 minūtes- tas ir oficiālais vizītes laiks!!!

K kukurs 26.01.2016

Par pierakstīšanos uz akūto stundu konkrētajā doktorātā- pacientiem ir tikai jāpieiet pie reģistratora konkrētās dienas ārsta pirmajā darba stundā un viņam iedos numuriņu-tā arī visa pierakstīšanās- tas nav nekas sarežģīts, manuprāt. To var izdarīt arī pa telefonu. Pie tam visi ārsti šīs stundas laikā pieņem savus pacientus,varbūt mazliet ir jāpagaida.